logo K2 atmitec s.r.o.

IS K2 MONDE v nové verzi

K2 atmitec představuje novou verzi informačního systému K2 MONDE, která přináší klíčové vývojové novinky posledního roku. IS K2 MONDE byl oficiálně představen v říjnu 2012 na workshopu v kongresových sálech hotelu Holiday Inn Brno.

Informační systém K2 je komplexní systém pro management podniků, který ve svých modulech provázaně řídí firemní procesy, zpřehledňuje činnosti firmy a poskytuje relevantní podklady pro rozhodování. Je rozdělen do několika škálovatelných produktů tak, aby vyhovoval všem segmentům firem.

"Název nové verze našeho IS je nejen vyjádřením klíčových novinek v aktuální verzi systému, ale také dalšího směřování naší společnosti ke světovým trendům na IT trhu. Konkrétně představuje Mobilní technologie, Otevřenost systému, Notifikace, Desktop neboli novou plochu a Efektivitu, kterou uživatelům přináší. Zároveň je systém uživatelsky přívětivý, vhodný pro všechny firmy různých velikostí i oborů a ve spojení s možnostmi datového centra dostupný odkudkoliv", říká Pavel Motan, obchodní ředitel K2 atmitec.

Během společného dopoledního programu se účastníci dozvěděli, jak mohou využít mobilních aplikací IS K2 při chodu firmy, které informace jsou ty správné a jaké operační systémy lze aktuálně využít (Windows Phone, Android). Dále se hovořilo o tom, co to jsou notifikace a k čemu slouží, pro koho je určen webový klient nebo jak funguje nový modul úkolů.

"Pro mobilní technologie jsme připravili modul CRM, takže nyní může uživatel přímo z terénu vkládat, editovat či nahlédnout do aktivit u zákazníka. Systém upozorňování na důležité stavy a události jsme představili také jako nástroj, jak předcházet krizovým situacím díky včasnému informování uživatele. Dále byl doplněn webový klient , a to o callcentrum, zásilkové služby, úkoly a zakázky", dodává Pavel Motan.

Odpolední program byl rozdělen do 5 tematických salónků - Business, Administration, Production, Economic a Cloud. Účastníci se dověděli novinky z manažerských oblastí, jako je Business Intelligence, workflow, sledování mobilních objektů, zásilkové služby atd.

Prostor byl dále věnován nové ploše, jejíž největší předností je dostupnost všech informací z jednoho místa, novinkám ve výrobě a modulu Servis, který spravuje reklamační řízení, změnám v účetnictví či hlavní knize, a v neposlední řadě zálohování, virtualizaci, dohledu nad technologiemi, cloudovým službám atd.

"K2 workshopu se zúčastnilo více než 110 společností, tedy téměř 200 účastníků z řad manažerů, IT odborníků či ekonomů. Neustále se zvyšující počet účastníků je pro nás ukazatelem správného vývoje směrem k potřebám uživatelů a věříme, že se nám tento trend podaří s úspěchem udržet i v příštím roce,", doplňuje závěrem Motan. Akce se konala ve dnech 10. - 11.10. 2012.

Další články k tématům - Android - BI - Cloud - CRM - IS - Pavel Motan

Článek K2 atmitec s.r.o. ze dne 25. října 2012 - čtvrtek

Další články od K2 atmitec s.r.o.