logo K2 atmitec s.r.o.

IS K2 spravuje zásilkové služby

K funkčnostem IS K2 přibyla nyní i správa zásilkových služeb, která umožní uživatelům sledovat a evidovat firemní zásilky. Řešení je součástí modulu Marketing, a má tak přímou vazbu na dodavatele či odběratele.

"Správa zásilkových služeb přináší zákazníkům například přehled o obsahu konkrétního balíku, možnost plánování a objednávání svozů, sledování historie stavu zásilek atd. Zároveň mohou uživatelé vytvářet zásilky přímo z dokladů prodeje, kontrolovat je před odesláním, tisknout štítky pro dopravce či zasílat informace svým zákazníkům", říká Tomáš Szkandera, vedoucí vývoje pro oblast marketingu.

Postup při práci se zásilkami je velmi jednoduchý a intuitivní, zásilku stačí vytvořit, potvrdit její zabalení, označit ji, přiřadit do svozu a dále podle potřeby kontrolovat. Samozřejmostí je i odeslání seznamu balíků prostřednictvím webové služby a e-mailů.

Další užitečnou vychytávkou modulu Marketing je vkládání aktivit přímo k danému dokladu, tedy k faktuře nebo zakázce. Uživatel nyní může k vybranému dokladu snadno vytvořit novou aktivitu, nebo pouze přiřadit aktivitu již existující. A díky tomu je na každém dokladu ihned vidět poslední komunikace se zákazníkem týkající se právě tohoto dokladu.

Při založení aktivity se navíc automaticky předem vyplní základní údaje jako odběratel, dodavatel, zodpovědná osoba atd. V případě zasílání dokladů e-mailem se vytvoří automaticky celá aktivita.

Jednotný způsob práce přináší také nové elektronické adresy, které zajišťují konzistenci databáze kontaktů, umožňují rychlý zápis dat a nastavení čtyř nejčastěji používaných typů adres napříč celým Informačním systémem K2.

ŠTÍTKY - IS - Tomáš Szkandera

Článek K2 atmitec s.r.o. ze dne 15. března 2012 - čtvrtek

Další články od K2 atmitec s.r.o.

M-Files - Document Management System