logo K2 atmitec s.r.o.

K2 cloud vás oprostí od neustálých aktualizací ERP řešení a softwarových nástrojů

K2 atmitec je již potřetí součástí Cloud Computing Conference, která se koná 6.11. 2012 v kongresovém centru U Hájků v Praze a představí vrchol podzimní IT konferenční sezóny.

S přednáškou na téma Budoucnost ERP systémů v cloudu a dalšími novinkami v oblasti K2 cloud vystoupí Karel Stýblo, technický ředitel K2 atmitec: "Cloud Computing Conference se těší rok od roku většímu zájmu z řad IT specialistů a manažerů. Jsem proto rád, že můžeme být již potřetí její součástí a nabídnout účastníkům vlastní zkušenosti s provozováním datového centra a služeb s ním spojených."

K2 atmitec provozuje již třetím rokem vlastní datové centrum, které je vystavěno dle klasifikace Tier III+, tedy dle téměř nejvyšší klasifikace. Novinkou datového centra se v tomto roce staly inteligentní hardwarové technologie, které umožňují plnohodnotný provoz K2 cloudu.

Cloud computing přinesl revoluci do světa informačních technologií, změnil zažité postupy i obchodní modely. Držet krok s jeho rozvojem se stává nutností nejen pro společnosti, které jej poskytují, ale také pro jeho uživatele. A právě tyto subjekty se sejdou na Cloud Computing Conference, která představuje vrchol podzimní IT konferenční sezóny.

Společný program se již po první přestávce rozdělí do 2 sálů na odborné prezentace, kde si každý účastník může vybrat témata, která zajímají právě jeho. Program v prvním sále se bude převážně věnovat problematice aplikací a služeb v cloudu. Druhý sál pak bude více zaměřen na problematiku infrastruktury.

Bohatý program doplní rozsáhlý výstavní prostor, kde se návštěvníci budou moci setkat se zástupci dodavatelských firem a diskutovat o konkrétních potřebách či problémech.

Další články k tématům - cloud - computing - konference - ERP - infrastruktura - Karel Stýblo

Článek K2 atmitec s.r.o. ze dne 31. října 2012 - středa

Další články od K2 atmitec s.r.o.