logo K2 atmitec s.r.o.

PORTAL - nová generace informačního systému K2

Na pravidelném podzimním workshopu K2 atmitec byla představena nová verze Informačního systému K2 s označením PORTAL. Současně byly představeny i další novinky, včetně první generace K2 eshopu, přepracovaného uživatelského rozhraní či mobilních analytických nástrojů pro manažery.

"Měníme náš systém pro naše zákazníky - nová verze informačního systému K2 nabízí rychlejší a intuitivnější ovládání, přehledné a mobilní reporty a analýzy, modernizovaný systém notifikací, přístup přes mobilní zařízení či nové prodejní nástroje. Tohle všechno by mělo pomoci každé firmě ušetřit čas i náklady a zároveň také zajistit nové obchodní příležitosti," říká Marek Kučera, výkonný ředitel K2 atmitec s.r.o.

Nová verze K2 PORTAL obsahuje kromě vylepšení či optimalizace funkcí v již existujících modulech také úplné novinky - první generaci K2 eshopu, pokročilé analytické nástroje K2 analytics, modul Nabídky/poptávky či kompletně přepracovanou verzi modulu K2 call centrum. Všechny novinky jsou součástí nové verze a byly uvolněny zároveň s ní.

Zajímavostí je, že většina představených novinek ve verzi K2 PORTAL byla zařazena do základu Informačního systému K2, a je tedy dostupná držitelům licence IS K2 zcela zdarma.

Letošního workshopu společnosti K2 atmitec se zúčastnilo více než 250 návštěvníků a podle slov Marka Kučery odcházeli spokojeni: "Za všemi novinkami stojí několik měsíců tvrdé práce a jsme rádi, že to naši zákazníci dokázali ocenit. Z dotazníků, které dostali návštěvníci ke zpětné vazbě, vyplynulo, že se nenašel jediný, který by z workshopu odcházel nespokojený."

Další články k tématům - analýza - eshop - IS - PORTAL - workshop - zdarma - Marek Kučera

Článek K2 atmitec s.r.o. ze dne 3. prosince 2013 - úterý

Další články od K2 atmitec s.r.o.