logo KASPERSKY LAB CZECH REPUBLIC

Sdílené úložiště OneDrive s ochranou Kaspersky Security for Microsoft Office 365

Řešení Kaspersky Security for Microsoft Office 365 nově brání malwaru, aby se do úložiště OneDrive naboural a rozšířil se tak napříč firemní sítí. Vyšší ochrana je zaručena několika vrstvami zabezpečení, které jsou doplněny o heuristickou + behaviorální analýzu a nejnovější poznatky o kybernetických hrozbách.

Firmy vytvářejí dynamická digitální prostředí, která zaměstnancům umožňují spolupracovat, sdílet a ukládat firemní data. Vzhledem k tomu, že zaměstnanci často pracují ve spěchu a pod tlakem, mohou občas přehlédnout podezřelý soubor nebo e-mail obsahující malware. Ten se následně může snadno dostat do sdílených cloudových složek, jako je například OneDrive.

Toto tvrzení potvrzuje zjištění průzkumu, v němž 66% dotázaných kancelářských pracovníků uvedlo, že si jen s těží pamatují, co ukládají do sdílených složek. Pokud firmy nechrání cloudová úložiště speciální vrstvou zabezpečení, může se snadno stát, že se stanou přestupní stanicí malwaru, který se jejich prostřednictvím rozšíří do celé organizace.

Řešení Kaspersky Security for Microsoft Office 365 s přidanou ochranou Microsoft OneDrive právě těmto scénářům předchází a zabraňuje.

Antimalwarová ochrana speciálně vyvinutá pro OneDrive zahrnuje signature-based detekci, heuristickou a behaviorální analýzu a nejnovější poznatky o kybernetických hrozbách, které umožňují prevenci známých i zero-day hrozeb.

Řešení detekuje podezřelý obsah na úložišti a infikované soubory může okamžitě smazat, tak aby se hrozba nešířila dál.

Společnost Kaspersky své produkty neustále vyvíjí, aby chránila více cloudových služeb v rámci Microsoft Office 365. Další funkcí, která bude přidána do řešení Kaspersky Security for Microsoft Office 365, je zabezpečení pro SharePoint - službu umožňující správu sdíleného obsahu.

Díky tomu budou moci zákazníci využívat velké množství možností těchto nástrojů, aniž by se museli obávat o bezpečí svých dat a komunikací.

Další články k tématům - analýza - bezpečnost - cloud - detekce - email - malware - Office 365 - OneDrive - SharePoint - zaměstnanci

Článek KASPERSKY LAB CZECH REPUBLIC ze dne 6. září 2019 - pátek

Další články od KASPERSKY LAB CZECH REPUBLIC