logo KASPERSKY LAB CZECH REPUBLIC

B2B řešení ochrany koncových zařízení pro zdravotnické organizace zdarma

Zdravotníci budou mít po dobu 6 měsíců k dispozici plné verze B2B produktů pro ochranu koncových zařízení – Kaspersky Endpoint Security Cloud Plus, Kaspersky Security for Microsoft Office 365, Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced a Kaspersky Hybrid Cloud Security.

Dostupnost počítačových systémů a ochrana dat jsou pro zdravotnická zařízení důležité. To platí dvojnásob v současné době, kdy jsou nemocnice, laboratoře a další instituce pod extrémním tlakem a veškeré své síly upínají k pomoci nakaženým lidem.

Společnost Kaspersky proto poskytne svá B2B řešení lékařským organizacím zdarma, aby jim pomohla vyrovnat se s nebývalým náporem, který by mohl být v této době ještě znásoben případnými kybernetickými riziky.

Jde o řešení chránicí koncové body i cloudovou infrastrukturu:

Spolu s touto iniciativou doporučuje společnost Kaspersky, aby zdravotnická zařízení dodržovala pravidla kybernetické bezpečnosti a co nejdříve provedla následující opatření.

Doporučená opatření:

Podrobnější informace o nabídce najdete na blogu společnosti Kaspersky, případně kontaktujte přímo firmu či její resellery.

Další články k tématům - B2B - bezpečnost - cloud - infrastruktura - nemocnice - ransomware - SaaS - zaměstnanci - zdravotnictví

Článek KASPERSKY LAB CZECH REPUBLIC ze dne 26. března 2020 - čtvrtek

Další články od KASPERSKY LAB CZECH REPUBLIC