logo KASPERSKY LAB CZECH REPUBLIC

Ochrana pro dvě mobilní zařízení zdarma ke každé licenci Kaspersky Endpoint Security Cloud

Nová verze Kaspersky Endpoint Security Cloud - řešení pro malé a střední firmy, jež vyžadují snadnou správu svého zabezpečení spojenou s výhodami cloudu, poskytuje více bezpečnostních funkcí a nově ochrání i mobilní zařízení.

Produkt je nově dostupný ve dvou variantách a nabízí jak základní funkce kybernetické bezpečnosti v cloudu, tak i rozšířené možnosti vyhodnocování zranitelností nebo správu bezpečnostních záplat a šifrování.

Vzhledem k narůstajícímu objemu digitálních firemních procesů firmy čím dál častěji vyžadují škálovatelnost, flexibilitu a jednoduchou správu svého zabezpečení v cloudu. Nový Kaspersky Endopoint Security Cloud (KESC) jim nyní umožňuje vybrat si mezi dvěma variantami, díky nimž přizpůsobí úroveň ochrany svým požadavkům. KESC je dostupný jako software-as-a-service (SaaS), který umožňuje škálovatelnost.

KESC zahrnuje standardní technologie kybernetického zabezpečení jako je ochrana složek, e-mailu a internetového provozu, firewall, blokování síťových útoků, behaviorální detekce a exploit prevention.

Produkt nově zabraňuje škodlivým programům ve zneužívání zranitelností, které se objevují u starších verzí softwarů. To je možné díky funkci vyhodnocení zranitelností (vulnerability assessment), která kontroluje nainstalované aplikace na firemních zařízeních a případně informuje IT administrátory o dostupných záplatách.

Vylepšené řešení je také vybaveno novým patch managementem a funkcí šifrování souborů. Patch management umožňuje administrátorům automaticky provádět aktualizace zranitelných aplikací. Management šifrování posiluje ochranu citlivých firemních dat.

Zajišťuje, aby k zašifrovaným datům na zařízeních mimo organizaci nezískal přístup nikdo bez patřičných oprávnění, a to i v případě, že dojde ke ztrátě nebo krádeži daného zařízení.

Ochrana až pro tři zařízení

Ve dvou pětinách malých a středních firem je velmi běžné, že zaměstnanci pracují mimo své stálé pracoviště. Často tak musejí vzdáleně přistupovat do firemních systémů nebo ukládat firemní data na různá zařízení.

Kaspersky Endpoint Security Cloud umožňuje firmám jít tomuto trendu vstříc, protože nabízí ochranu pro jeden počítač nebo server a další dvě mobilní zařízení v rámci jedné licence.

Firmy tak nemusejí utrácet za více licencí, aby své zaměstnance chránily před kybernetickými hrozbami na všech jejich zařízeních. KESC chrání jak počítače s Windows, Mac OS, tak i chytré mobily a tablety s Androidem a iOS.

Kaspersky Endpoint Security Cloud je uživatelsky přívětivý, jeho instalace ani správa nezabere příliš času. Jednoduchá a intuitivní správcovská konzole je dostupná prostřednictvím internetového prohlížeče na počítači, notebooku nebo tabletu.

Zařízení je chráněno ihned po nainstalování bezpečnostního softwaru, protože se automaticky nahraje předkonfigurované bezpečnostní nastavení, což šetří čas IT administrátorů.

Článek KASPERSKY LAB CZECH REPUBLIC ze dne 15. dubna 2019 - pondělí

Další články od KASPERSKY LAB CZECH REPUBLIC