logo KOMIX s.r.o.

Cestovní pojištění v mobilu

Stačí zadat základní údaje o zahraniční cestě a pojištěných osobách, pojistnou smlouvu obdržíte e-mailem a asistenční kartičku budete mít uloženou přímo v mobilu - to je mobilní aplikace Vitalitas pojišťovny od společnosti KOMIX.

Společnost KOMIX s.r.o. vyvinula novou mobilní aplikaci Vitalitas pojišťovny, a. s. pro sjednávání krátkodobého nebo dlouhodobého cestovního pojištění a komplexního pojištění pro zimní sportovní aktivity Lyžař. Mobilní aplikace umožňuje kromě sjednání pojištění také jeho platbu kartou. Uzavření pojištění je teď možné kdekoli, rychle a jednoduše. Aplikace je určena pro mobilní telefony s operačním systémem Android a lze ji zdarma stáhnout na stránkách Google Play.

"Velkou předností cestovního pojištění uzavřeného prostřednictvím mobilní aplikace je, že všechny důležité informace o cestovním pojištění jsou uloženy přímo v mobilním telefonu pojištěnce. Pojištěnci nemusejí nic tisknout - pojistná smlouva, kartička pojištěnce a případně informace k platbě jsou automaticky zaslány na e-mail, kartička s číslem pojištění je navíc uložena přímo v aplikaci na mobilním telefonu pojištěnce. Dále jsou v aplikaci uloženy všeobecné podmínky k daným produktům a telefonní kontakt na infolinku a asistenční službu. Pojištěnci mají tedy všechny důležité informace o pojištění vždy u sebe", říká Martin Lipš, manager projektu společnosti KOMIX.

Další články k tématům - Android - software - telefon - zdarma - Martin Lipš

Článek KOMIX s.r.o. ze dne 18. února 2013 - pondělí

Další články od KOMIX s.r.o.