logo KOMIX s.r.o.

Univerzální expertní systém ERIAN

Společnost KOMIX představuje nový produktový web ERIAN.cz. ERIAN je univerzální expertní systém typu BRMS (Business Rules Management System) se znalostní databází spravovanou uživatelem.

Se vzrůstajícím počtem elektronicky zpracovávaných agend a transakci nejrůznějšího typu vzrůstá i potřeba provádět kontrolu těchto transakcí a eliminovat rizika s nimi spojená. Včasná identifikace nebezpečné transakce je ale často velmi obtížná.

Společnost KOMIX proto vytvořila plnohodnotný systém typu BRMS, který Vám mimo jiné pomůže tyto rizikové transakce včas zachytit, pomůže zefektivnit a zlevnit referentskou agendu a další.

Systém v reálném čase upozorní na výskyt nebezpečné transakce. Díky jeho unikátní architektuře získáte i při zpracovaní velkého objemu dat informaci o rizikovosti během zlomků sekund. Můžete tak okamžitě reagovat a zamezit vzniku případných škod.

ERIAN je určen pro uživatele, kteří potřebují dělat komplexní rozhodnutí v rychle měnícím se business prostředí a potřebují mít přímou kontrolu nad firemními procesy a zaměstnanci, aby minimalizovali rizika nebo aby dosáhli výsledku v reálném čase s minimem chyb - zejména pro obory bankovnictví, pojišťovnictví, oblast bezpečnosti a zdravotnictví.

Hlavní přínosy systému ERIAN:

Článek KOMIX s.r.o. ze dne 13. května 2015 - středa

Další články od KOMIX s.r.o.