logo KOMIX s.r.o.

Inxmail Professional pro Českou republiku

Společnost Inxmail rozšířila své profesionální řešení pro e-mail marketing o jazykovou variantu určenou pro český trh. Český překlad byl realizován ve spolupráci s pražským partnerem Inxmail - KOMIX s.r.o.

Poskytovatel vyznamenaný v březnu 2010 pečetí "European Seal of e-Excellence" tak pokračuje ve své internacionalizaci směrem na východ Evropy.

Řešení e-mail marketing Inxmail Professional je tak k dispozici celkem v osmi jazykových verzích, což umožňuje jeho efektivní využití mezinárodními koncerny. Mezi podporované jazyky patří němčina, angličtina, francouzština, italština, polština, španělština, čeština a turečtina.

Společnost Inxmail je jedním z vedoucích evropských poskytovatelů řešení pro e-mail marketing pro profesionální marketingové pracovníky a agentury. Řešení e-mailového marketingu Inxmail Professional, oceněné několika cenami za inovace, se vyznačuje vysokým výkonem, maximální flexibilitou a celou řadou profesionálních funkcí. Spektrum naší nabídky završuje vynikající péči o zákazníky v kombinaci se službami celosvětové partnerské sítě Inxmail. Společnost Inxmail můžete 13.–14.4. 2010 navštívit na mnichovském veletrhu Internet World - stánek č. 76.

Na řešení společnosti Inxmail, zastoupené vlastními dceřinými společnostmi kromě Německa také v Austrálii, Itálii a ve Francii, spoléhá více než tisícovka firem a agentur po celém světě.

Další články k tématům - e-mail - Inxmail - marketing

Článek KOMIX s.r.o. ze dne 29. března 2010 - pondělí

Další články od KOMIX s.r.o.