logo KOMIX s.r.o.

Inxmail Professional s českou mutací od KOMIX

Společnost Inxmail rozšířila své profesionální řešení pro e-mail marketing o jazykovou variantu určenou pro český trh. Překlad uživatelského rozhraní byl realizován společností KOMIX s.r.o., předním systémovým integrátorem na českém trhu a partnerem společnosti Inxmail.

Řešení pro e-mail marketing Inxmail Professional je tak k dispozici celkem v osmi jazykových verzích, což umožňuje jeho efektivní využití mezinárodními koncerny. Mezi podporované jazyky patří němčina, angličtina, francouzština, italština, polština, španělština, čeština a turečtina.

Inxmail je jedním z vedoucích evropských poskytovatelů řešení e-mailového marketingu pro profesionální marketingové pracovníky a agentury. Řešení pro e-mail marketing Inxmail Professional, oceněné několika cenami za inovace, se vyznačuje vysokým výkonem, maximální flexibilitou a celou řadou profesionálních funkcí. Spektrum naší nabídky završuje vynikající péči o zákazníky v kombinaci se službami celosvětové partnerské sítě Inxmail.

Společnost Inxmail můžete 13. - 14.4. 2010 navštívit na mnichovském veletrhu Internet World (stánek č. 76).

Na řešení společnosti Inxmail, zastoupené vlastními dceřinými společnostmi kromě Německa také v Austrálii, Itálii a ve Francii, spoléhá více než tisícovka firem a agentur po celém světě.

Další články k tématům - český - e-mail - Inxmail - KOMIX - marketing - Professional

Článek KOMIX s.r.o. ze dne 31. března 2010 - středa

Další články od KOMIX s.r.o.