logo KOMIX s.r.o.

Martin Podveský: nový Business Consultant společnosti KOMIX

Martin Podveský rozšiřuje konzultantský tým společnosti KOMIX, kde bude mít na starosti rozvoj stávajících a nových produktů a jejich uplatnění zejména v oblasti státní a veřejné správy.

Martin Podveský dříve působil jako zástupce ředitele Odboru informatiky (5 let) a dále jako ředitel projektu celně deklaračního systému (cca 9 let) na Generálním ředitelství cel. Zde se mimo jiné podílel na celkové koncepci rozvoje IT v celní správě a to i na úrovni EU, kde fungoval v několika pracovních skupinách zřízených DG TAXUD (pozn. Generální ředitelství pro daně a celní unii).

"Po mnoha letech ve státní správě jsem hledal nové uplatnění a impuls pro svůj další rozvoj. KOMIX znám dlouhá léta ze strany zákazníka a jde o velmi slušnou a technicky vyspělou firmu. Nabídku na pozici Senior Business Consultanta jsem proto přivítal", říká Podveský.

Martin Podveský vystudoval právnickou fakultu na Masarykově univerzitě v Brně. Mezi jeho záliby patří cestování, krimi filmy a literatura a poslech rockové a jazzové hudby.

Další články k tématům - eGovernment - EU - Martin Podveský

Článek KOMIX s.r.o. ze dne 11. března 2013 - pondělí

Další články od KOMIX s.r.o.