logo KVADOS Mobile Solutions s.r.o.

Heinz využije myAVIS v dalších státech

KVADOS Mobile Solutions s.r.o. uspěla se systémem myAVISTM Field Sales ve výběrovém řízení na mobilní řešení obchodních procesů v České a Slovenské republice společnosti H.J.Heinz CR/SR a.s. Ta zastupuje pro tuzemský a slovenský trh mezinárodní potravinářský gigant Heinz známý především výrobou kečupů a omáček.

Řešení myAVISTM Field Sales nahradí od druhého čtvrtletí 2009 tradiční vedení obchodních procesů formou papírové dokumentace elektronickým řešením, které znamená významné zjednodušení a zefektivnění agendy a úsporu nákladů, přičemž přidává výhody elektronické obousměrné aktivní komunikace.

Vedení H.J.Heinz CR/SR a.s. se pro implementaci mobilního řešení myAVISTM Field Sales rozhodlo na základě dobrých referencí, technologické vyspělosti řešení a předpokladu rychlé ekonomické návratnosti. K výběru systému od společnosti KVADOS Mobile Solutions s.r.o. přispěly také pozitivní reference z Polska, kde je již myAVISTM Field Sales v rámci koncernu Heinz používán a tamním týmem kladně hodnocen pro své přínosy, stabilitu a kvalitní podporu ze strany dodavatele.

Od implementace a nasazení informačního systému myAVISTM Field Sales očekává management společnosti H.J.Heinz CR/SR a.s. významnou optimalizaci práce regionálních obchodních zástupců, efektivnější komunikaci a řídicí procesy, ale také značnou informačně-konkurenční výhodu.

Koncern Heinz je největším zpracovatelem rajčat na světě a svůj věhlas získal zejména díky rajčatovému kečupu, který začala společnost vyrábět již v roce 1876. Portfolio však zahrnuje více než 5 700 výrobků prodávaných po celém světě. Kromě kečupu vyrábí Heinz rajčatové výrobky a omáčky, dětskou výživu, konzervovaná hotová jídla, mražené pokrmy i krmení pro domácí zvířata. Značka Heinz se také stala synonymem pro potravinářské výrobky bez konzervačních látek a umělých barviv. Vlastní distribuce produktů Heinz byla v České republice zahájena v roce 1997.

Další články k tématům - Field - Heinz - myAVISTM

Článek KVADOS Mobile Solutions s.r.o. ze dne 14. dubna 2009 - úterý

Další články od KVADOS Mobile Solutions s.r.o.