logo KVADOS Mobile Solutions s.r.o.

myAVIS pomáhá s distribucí potravin ve společnosti FRAMIL

Společnost KVADOS Mobile Solutions s.r.o. úspěšně předala do ostrého provozu informační systém myAVISTM Field Sales ve společnosti FRAMIL, spol. s r.o., která patří mezi zavedené společnosti v oblasti velkoobchodní distribuce chlazených i nechlazených potravin.

Jejími klienty jsou například obchody, restaurace, hotely, školy, nemocnice, ústavy sociální péče, závodní jídelny nebo kantýny. Společnost FRAMIL, spol. s r.o., zásobuje také armádu a sektor vězeňství.

Využití informačního systému myAVISTM Field Sales přináší společnosti FRAMIL, spol. s r.o., významnou optimalizaci práce regionálních obchodních zástupců, efektivnější plánování tras, zvýšení objemu objednávek realizovaných přímo v terénu, ale také významnou informačně konkurenční výhodu vůči ostatním společnostem z oboru distribuce potravin.

Zajímavostí řešení je například zahrnutí mobilních skladů do systému myAVISTM Field Sales, který přímo v terénu obchodním zástupcům umožňuje okamžité a přesné sledování stavu položek jednotlivých mobilních skladů a výdejů promo věcí zdarma. Obchodník v terénu tak má rychlý přístup ke stejným informacím jako vedení v centrále společnosti.

Další články k tématům - distribuce - FRAMIL - mobilních - myAVIS - potravin - skladů

Článek KVADOS Mobile Solutions s.r.o. ze dne 6. února 2009 - pátek

Další články od KVADOS Mobile Solutions s.r.o.