logo KVADOS Mobile Solutions s.r.o.

myAVIS, úspěšně nasazen ve společnosti Bongrain

KVADOS Mobile Solutions s.r.o. úspěšně předala do ostrého provozu informační systém myAVIS™ Field Sales ve společnosti Bongrain Czech Management & Services, s.r.o., divizi Foodservice, která je členem francouzské potravinářské skupiny Bongrain.

Bongrain Foodservice zastřešuje prodej výrobků renomovaných značek, jakými jsou například Sedlčanský Hermelín, Král Sýrů Hermelín, Pribináček, Pribináček Tyčinka, Lučina, Pribina, Apetito a Maratonec pro jednotlivé zákazníky všech segmentů gastronomického trhu.

Informační systém myAVIS™ Field Sales je divizí Bongrain Foodservice využíván pro řízení všech obchodních zástupců společnosti v terénu na území České republiky a umožňuje mimo jiné dosažení významné úspory přímých nákladů, trvalé zvýšení efektivity při řízení obchodních procesů jednotlivých značek, získávání rychlejších informací o trhu, ale také možnost přímé a okamžité manažerské kontroly napříč jednotlivými výrobky a regiony.

Úspěšným začleněním potravinářské skupiny Bongrain do svého klientského portfolia zvýrazňuje společnost KVADOS Mobile Solutions s.r.o. pozici středoevropského lídra v oblasti vývoje mobilních informačních systémů.

Další články k tématům - Bongrain - Foodservice - KVADOS - Mobile - myAVIS

Článek KVADOS Mobile Solutions s.r.o. ze dne 8. ledna 2009 - čtvrtek

Další články od KVADOS Mobile Solutions s.r.o.