logo KVADOS Mobile Solutions s.r.o.

myCASH oslovil návštěvníky konference Samoška

Společnost KVADOS představila 15. ledna 2009 informační systém myCASH na konferenci Samoška - Kongres pro tradiční maloobchodní trh, který se konal v Českých Budějovicích.

Toto jednodenní setkání dalo prostor k diskuzi mezi maloobchodníky, obchodními aliancemi, družstvy, výrobci a dalšími dodavateli, státními institucemi a agenturami. Společnost KVADOS, a.s., zde prezentovala své řešení pro maloobchodní prodej myCASH™ formou případové studie v síti prodejen QANTO CZ.

"Skupina KVADOS se na konferenci Samoška představila vůbec poprvé. Naše prezentace řešení myCASH oslovila řadu přítomných, jsem proto rád, že jsme objevili další cestu k navázání nových kontaktů a spolupráce," uvedl po kongresu Miroslav Hampel, generální ředitel KVADOS, a.s.

Prezentace myCASH™ zaujala návštěvníky například nejmodernějším platebním řešením pro jednotlivé prodejny i celé maloobchodní sítě. Mimo rozsáhlé funkcionality přidává myCASH™ významné know-how a best practises v oblasti úspěšného maloobchodu.

Zájem o informační systém myCASH™ vzbudilo také kompletní ovládání pokladních terminálů dotykovými displeji, integrace IP kamer pro kontrolu prodejen, čteček čárových kódů, magnetických zákaznických karet i věrnostních programů.

Další články k tématům - KVADOS - maloobchodní - myCASH - Miroslav Hampel

Článek KVADOS Mobile Solutions s.r.o. ze dne 27. ledna 2009 - úterý

Další články od KVADOS Mobile Solutions s.r.o.