logo KVADOS Mobile Solutions s.r.o.

myAVIS Field Service získal prestižní ocenění Křišťálový disk

myAVIS Field Service získal prestižní ocenění Křišťálový disk a podtrhuje postavení vedoucího evropského dodavatele profesionálních mobilních informačních systémů ...

Na úterním slavnostním galavečeru veletrhů INVEX a DIGITEX byly slavnostně předány Křišťálové disky za rok 2007. V Kategorii II Profesionální software získalo křišťálový disk řešení myAVIS Field Service společnosti KVADOS Mobile Solutions.

Produktová řada myAVIS - Field Service je nově oceněna odbornou porotou a je dalším významným potvrzením pozice v oblasti profesionálních mobilních informačních systémů. Toto ocenění doplňuje předešlé tři ocenění Winner Microsoft Industry Awards 2007, 2006 a 2005 v kategorii Telekomunikace.

Miroslav Hampel ml., generální ředitel KVADOS Mobile Solutions, sdělil : "Jsem rád, že se nám letos daří jak obchodně tak i v oblasti obdržení prestižních ocenění. I toto ocenění podtrhuje, že naše zaměření na profesionální mobilní řešení v oblasti servisu se ukázalo jako správný směr a úspěšně doplňuje naši produktovou řadu pro Field Sales a Market Research."

Článek KVADOS Mobile Solutions s.r.o. ze dne 29. října 2007 - pondělí

Další články od KVADOS Mobile Solutions s.r.o.

Leader volí leadera III

myAVIS Field Service získal prestižní ocenění Křišťálový disk