logo Lenovo Czech

Tři nové výkonné all-in-one PC Lenovo pro práci doma i v kanceláři

All-in-one zařízení jsou populární díky prostorové úspornosti - i ta je velkou předností u nového modelu stolního počítače IdeaCentre AIO 730s s displejem o tloušťce 7 mm. Zobrazovací plocha má úhlopříčku 23,8 palců, IPS technologii pro živé a jasné barvy a lze jí doplnit volitelnou technologií Advanced In-Cell Touch (AIT).

Lenovo uvádí na český trh 3 nové modely stolních počítačů typu all-in-one (AIO) - všechny tyto novinky spojuje moderní stylový design, vynikající zobrazení a dostatečný výkon pro práci doma i v kanceláři.

PC IdeaCentre AIO A340

Stolní počítač IdeaCentre AIO A340 rozšiřuje řady dostupných zařízení typu All-in-one. Na první pohled zaujme uživatele výrazným vzhledem zahnutého stojanu z oceli, který nejen vypadá dobře ale i elegantně řeší problémy s kabeláží. Displej zabírá 90% plochy díky tenkým rámečkům, má Full HD rozlišení, pozorovací úhel až 178 stupňů a je dostupný s úhlopříčkou necelých 22 nebo 24 palců.

Výkon mu zajistí až osmá generace procesorů Intel Core i5 spolu s volitelnou dedikovanou grafickou kartou AMD Radeon 530. Pro rychlejší práci se soubory i aplikacemi mohou uživatelé zvolit konfiguraci s rychlým M.2 PCIe SSD diskem. Díky široké škále konfigurací a odolné kovové šasi s důmyslným chlazením poslouží Lenovo IdeaCentre AIO A340 jako spolehlivý pracovní stroj pro kancelář či domácí pracovnu.

Kreativní práce vyžaduje komfort při práci a možnost polohovat obrazovku podle potřeby. S počítačem Lenovo Yoga A940 to není žádný problém a ve vaší tvorbě vás již nebude nic brzdit. Polohovatelný displej s rozlišením až 4K a úhlopříčkou 27 palců je totiž díky otočnému pantu možné naklánět až do úhlu 25°. Veškeré grafické práce navíc budou vypadat jako živé díky kombinaci IPS technologie a podpoře HDR formátu Dolby Vision.

Hlavní devízou počítače je speciální rolovací USB kolečko s podporou Adobe Photoshop, Premiere a Illustrator. O bezproblémový chod i těchto náročných programů se postará kombinace procesoru Intel Core i7 8. generace, grafické karty AMD Radeon RX 560 a rychlého SSD disku s kapacitou až 256 GB nebo HDD s kapacitou až 2 TB.

Další výhodou je i to, že vestavěné přední reproduktory doplňují sekundární reproduktory s Dolby Atmos zabudované přímo pod displejem, takže jakákoliv pozice monitoru netlumí zvuk.

Až osmou generaci procesorů Intel Core i7 doplňuje široká škála možných komponent pro optimální výkon. Uživatelé si mohou vybrat volitelnou dedikovanou grafickou kartu AMD Radeon 530, PCIe SSD úložiště s kapacitou až 256 GB nebo kapacitní až 2TB HDD či volitelnou operační paměť Intel Optane pro co nejrychlejší odezvu a snadnou práci se všemi důležitými programy.

Dostupnost a cena:

Další články k tématům - all-in-one - AIT - AMD - AIO - design - Full HD - HDD - HDR - IdeaCentre - IPS - kancelář - počítač - reproduktory - SSD - úložiště

Článek Lenovo Czech ze dne 25. června 2019 - úterý

Další články od Lenovo Czech

Nabídka zaměstnání Lenovo Czech