logo Lenovo Czech

Chytřejší počítače mohou být menší a tenčí

Nová řada počítačů Lenovo ThinkCentre Nano a ThinkPad X1 Extreme přináší ideální řešení pro nasazení v pracovních prostředích s omezeným prostorem. Nabídka zahrnuje také nejmenší small form factor (SFF) počítač na trhu.

ThinkCentre M90n je nejkompaktnější řadou komerčních stolních počítačů na světě. Modely z této produktové řady mají oproti přelomovému zařízení ThinkCentre Tiny třetinové rozměry a ročně přináší až 30% úsporu energie v porovnání s tradičními stolními počítači.

ThinkCentre M90n-1 Nano přináší uživatelům pohodlí a snadnou správu, jelikož se vejde prakticky kamkoliv, například za monitor. Je také navržen tak, aby byl energeticky co nejvíce úsporný a díky provedení bez ventilátoru i tichý.

Zároveň má široký teplotní rozsah (0 - 50 °C) a je tak ideální volbou pro prostředí s vyšší teplotou a vibracemi.

ThinkCentre Nano IoT poskytuje zabezpečení a okamžité zpracování dat z těch IoT zařízení v uživatelském prostředí, které potřebují okamžitou odezvu v reálném čase.

Nano IoT zvyšuje jejich spolehlivost tím, že umožňuje rychlé předávání informací mezi připojenými IoT periferiemi, senzory a zařízeními.

Druhá generace ThinkPad X1 Extreme

Nová generace notebooku ThinkPad X1 Extreme přináší řadu vylepšení včetně procesorů až 9. generace Intel Core i9, grafické karty NVIDIA GeForce GTX 1650 s designem Max-Q a navýšení úložného prostoru až na 4 TB.

ThinkPad X1 Extreme druhé generace je tenký a lehký notebook s operačním systémem Windows 10 určený pro pokročilé firemní uživatele, kteří vyžadují přenosné zařízení s vysokým výkonem.

Díky jasnějšímu volitelnému 4K OLED displeji s funkcí Dolby Vision a reproduktorům s Dolby Atmos si tento notebook bez problémů poradí také s náročnými činnostmi jako je úprava videa a fotografií, renderování obrazu či navrhování aplikací pro rozšířenou a virtuální realitu.

Sada služeb ThinkShield

Pro maximální ochranu svého podnikání mohou firemní zákazníci využít sadu služeb ThinkShield. Tyto služby související se zabezpečením a ochranou softwarových a hardwarových komponentů chrání celý životní cyklus komerčních zařízení od jejich vývoje až po likvidaci.

Portfolio služeb ThinkShield, které bylo na trh uvedeno v roce 2018, je navrženo pro zajištění vyšší bezpečnosti ve všech zařízeních značky Lenovo Think, od koncových zařízení až po datová centra.

Zaměřuje se především na ochranu uživatelových dat, identity, online chování a zařízení jako takového. V letošním roce bylo portfolio řešení ThinkShield rozšířeno o sedm nových možností ochrany.

Další články k tématům - bezpečnost - fotografie - IoT - notebook - NVIDIA - počítač - úspory - video

Článek Lenovo Czech ze dne 19. července 2019 - pátek

Další články od Lenovo Czech

Nabídka zaměstnání Lenovo Czech