logo Lenovo Czech

Partnerský program ELEVATE pro datacentra a servery Lenovo

ELEVATE je doplňující partnerský program pro oblast DCG - jednoduchým systémem zpětných rabatů cílí především na nové partnery, kteří by rádi zahájili spolupráci v rámci prodeje serverů, úložišť a dalších řešení Lenovo pro datová centra.

"Nový partnerský program umožní i menším firmám navázat s námi partnerskou spolupráci. Věřím, že kvartální nastavení cílů spolu s přehledným sledováním postupu a atraktivními odměnami budou pro naše nové partnery určitě vítanou motivací. Úplným nováčkům bude automaticky přiřazen nejnižší cíl, který odpovídá hodnotě 5000 USD. Průběžný postup v plnění nastaveného cíle pak mohou firmy sledovat online na partnerském portálu," říká Marian Korienek, generální ředitel segmentu DCG společnosti Lenovo pro Polsko, Slovensko a Českou republiku.

Veškeré DCG produkty (Data Center Group - servery a storage), které partner v rámci programu Lenovo ELEVATE prodá, se započítávají do plnění nastavených cílů. Ty jsou určeny na základě obratu, který partner vytvořil na DCG produktech Lenovo za posledních 12 měsíců.

Lenovo ELEVATE je nastaven jako kvartální program a pokud mají partneři zájem získat na konci daného čtvrtletí zpětný rabat, musí se do programu každý kvartál přihlásit.

V každém čtvrtletí mohou partneři také v závislosti na předchozích prodejích navýšit svůj cíl a tím i konečný rabat.

Článek Lenovo Czech ze dne 14. listopadu 2019 - čtvrtek

Další články od Lenovo Czech

Nabídka zaměstnání Lenovo Czech