logo Lenovo Czech

Prémiové podzimní novinky Lenovo

Lenovo pro podzim 2019 představuje novou řadu prémiových notebooků YOGA, monitorů a chytrých zařízení. Při vývoji se společnost zaměřila především na konektivitu a dostupnost zařízení všem, kteří nové technologie denně využívají v práci, doma i na cestách.

Lenovo představuje své novinky na největšímu veletrhu spotřební elektroniky IFA 2019 v Berlíně, který se koná ve dnech 6. - 11. 9. 2019.

Prémiový 2v1 model Lenovo Yoga C940 je možné pořídit ve 14 a 15 palcové variantě. V obou verzích má notebook odolné celokovové šasi a aktivní pero, které se i v notebooku dobíjí.

Další funkce:

I tento model přichází hned ve dvou verzích (14 a 15 palcové). Díky svým rozměrům a váze jsou snadno přenositelné a v hliníkovém šasi vypadají velmi decentně.

14 palcová verze:

15 palcová verze:

Monitory

Lenovo rozšiřuje i nabídku svých monitorů. Do řady pro širokou veřejnost přibyly modely Lenovo Q27q a Q24i. Oba mají dva zabudované reproduktory, certifikaci TÜV Rhineland Eye Comfort a funkci Radeon FreeSync, která zlepšuje plynulost obrazu.

U obou modelů najdeme tenké rámečky a moderní design. První z dvojice disponuje 27 palcovou IPS QHD obrazovkou, druhý zase obstojnými 24 palci a FHD rozlišením.

Mezi profesionální monitory Lenovo uvádí ThinkVision S28u-10 s certifikací TÜV Rheinland Eye Comfort. Jedná se o 28 palcový displej s UHD rozlišením a IPS panelem, který disponuje vysokou barevnou přesností s 99% pokrytím sRGB a 90% pokrytím DCI-P3.

Monitor je možné připojit přes HDMI 2.0 nebo DisplayPort 1.2. Díky ramenu s kloubem VESA Mount se monitor stává doopravdy flexibilním.

Chytrá zařízení

Lenovo uvádí i chytrá zařízení Android s Google asistentem. Mezi nimi dva tablety Lenovo Yoga Smart Tab, Lenovo Smart Tab M8 a chytré zařízení Lenovo Smart Display 7.

Rozšířená záruka

Lenovo rozšiřuje působnost své Lenovo Premium Care do dalších 36 zemí včetně Česka. Uživatelé tedy budou moci zavolat, napsat e-mail nebo chatovat s podporou ohledně otázek nad rámec záruky.

Dostupnost a ceny:

Další články k tématům - Alexa - Android - displej - dolby - email - FHD - HDMI - IPS - LTE - monitor - notebook - QHD - reproduktor - UHD - veletrh

Článek Lenovo Czech ze dne 10. září 2019 - úterý

Další články od Lenovo Czech

Nabídka zaměstnání Lenovo Czech