logo Lenovo Czech

Výkonný tablet a notebook Lenovo pro práci i zábavu

Ať už si vyberete nový elegantní notebook Lenovo Yoga S940 pro nadšence do moderních a chytrých řešení nebo tablet Lenovo TAB M10 s podporou více uživatelských účtů, budete mít vždy jistotu, že se na své nové výkonné zařízení můžete vždy spolehnout.

Notebook Lenovo Yoga S940

Lenovo Yoga S940 je tenký 14 palcový notebook využívá prvků umělé inteligence tak, aby uživatelům co nejvíc usnadnil jejich práci. Software Glance jim například umožní přesunout obsah z displeje na vedlejší monitor pouhým pohybem očí.

Umělá inteligence také zareaguje ve chvíli, kdy uživatel od počítače odejde. V takovou chvíli uloží rozdělanou práci a automaticky zatmaví displej pro maximální ochranu soukromých dat.

Chytré funkce ale nejsou jedinou předností tohoto zařízení. Yoga S940 je první notebook na světě s designem Countour Glass, který obklopuje jeho 4K HDR displej pro hladší okraje a ztenčení rámečků.

Yoga S940 nedělá kompromisy ani po stránce výkonu. Osmá generace procesorů Intel Core i7 spolu s rychlým PCIe SSD diskem s kapacitou až 1 TB se postarají o vynikající odezvu a snadný multitasking více programů najednou.

Dostupnost a cena:

Tablet Lenovo TAB M10

"Tablet Lenovo TAB M10 ocení především uživatelé, kteří často sdílí své zařízení s ostatními členy rodiny. Je vybaven podporou více uživatelských účtů, díky kterému si může každý člen domácnosti přizpůsobit obsah tabletu podle sebe. Volitelný dětský balíček příslušenství obsahuje pouzdro a fólii čímž pomáhá chránit tablet před nárazy či poškrábáním a šetří oči uživatelů díky filtru modrého světla. Zařízení má i volitelné módy Kiddoz (pro děti) a Productivity. K přístroji je možné připojit i BT klávesnici a používat tablet jako klasický notebook," říká Jaroslav Král, Tablet a Desktop 4P manager společnosti Lenovo Czech.

S tělem o šířce pouhých 8,1 mm a váhou 480 gramů je Lenovo TAB M10 ideálním společníkem do domácnosti i na cesty.

Výkon pro přehrávání multimédií nebo hraní her dodává tabletu kombinace osmijádrového procesoru Qualcomm Snapdragon 450 1.8 GHz a 3 GB operační paměti. Dostatek místa pro oblíbené filmy nebo seriály poskytne vnitřní 32 GB paměť s možností rozšíření až o dalších 256 GB s pomocí microSD karty.

Skvělý zážitek ze sledování filmů nebo hraní her podtrhne 10,1 palcový FHD IPS displej, jehož hlavní devízou je svítivost 350 nitů a dva přední reproduktory s technologií Dolby Atmos.

Dostupnost a cena:

Článek Lenovo Czech ze dne 28. června 2019 - pátek

Další články od Lenovo Czech

Nabídka zaměstnání Lenovo Czech