logo Lenovo Czech

Firemní notebook Lenovo ThinkBook 13s pro práci i zábavu

Elegantní kovová konstrukce z hliníku snižuje váhu notebooku na 1,4 kilogramu a s profilem tenkým 15,9 milimetrů se navíc ThinkBook 13s vejde prakticky kamkoliv. Bez problémů splní všechny požadavky firem i jednotlivců na mobilitu, výkon, spolehlivost a stylový vzhled.

Stylový vzhled notebooku Lenovo ThinkBook 13s doplňuje odolnost šasi proti opotřebení, kryt pantu, který prodlužuje jeho životnost a zároveň umožňuje polohovat displej až do vodorovné polohy. Bezchybnou práci i skvělou zábavu zajistí uživatelům 13,3 palcový FHD IPS displej.

O dostatečný výkon se postará 8. generace procesorů Intel Core i7 spolu s až 16 GB operační paměti a volitelnou dedikovanou grafickou kartou AMD Radeon 540X s 2 GB GDDR5.

Standardní výbavou je pak rychlý SSD disk s kapacitou až 512 GB a technologie RapidCharge, která dokáže notebook nabít až na 80% kapacity baterie za pouhou hodinu.

Podobně jako výkon a spolehlivost je pro malé a střední podnikatele důležité také zabezpečení všech dat, které budou v notebooku uloženy. ThinkBook 13s proto disponuje integrovaným dedikovaným čipem Trusted Platform Module (TPM) 2.0, který pomáhá bezpečnostním funkcím Windows 10 šifrovat uživatelská data, krytem kamery ThinkShutter pro více soukromí a čtečkou otisků prstů.

Ta je doplněna o technologii Smart Power on, která umožní uživateli rychlé a pohodlné přihlášení a odemčení notebooku v jednom kroku podobně jako u smartphonu.

ThinkBook 13s také přináší širokou škálu podnikatelských služeb včetně Lenovo Premier Support, možnosti prodloužení záruky a ochrany proti náhodnému poškození.

Dále pak Onsite NBD podporu a mezinárodní záruční servis, aby se minimalizovalo jakékoliv zpoždění.

Dostupnost a cena:

Další články k tématům - bezpečnost - GDDR5 - IPS - notebook - SSD - šifrování - ThinkBook

Článek Lenovo Czech ze dne 24. června 2019 - pondělí

Další články od Lenovo Czech

Nabídka zaměstnání Lenovo Czech