logo Lenovo Czech

Nová generace notebooků Lenovo ThinkPad

Lenovo uvádí na český trh trojici nejnovějších profesionálních notebooků značky ThinkPad. Modely T490s, T590 a X390 Yoga byly vytvořeny s důrazem na inovace a kvalitní internetové připojení, se kterým mohou být uživatelé stále v kontaktu s okolním světem.

Nové modely z dnes již legendární řady ThinkPad T tradičně vsází na vysoký výkon a mobilitu. Samozřejmostí je vysoká odolnost, testovaná podle 12 armádních norem a celodenní výdrž na baterii doplněná o funkci rychlého dobíjení, se kterou získáte 80% energie již za hodinu nabíjení.

Nové notebooky přináší také modernější design, inovovanou klávesnici a volitelně integrované globální mobilní širokopásmové připojení LTE-A pro tu nejlepší konektivitu.

Lenovo ThinkPad T490s

Notebook Lenovo ThinkPad T490s je o 8% tenčí než jeho předchůdci a s váhou pouhých 1,27 kg je možné ho vzít kamkoliv s sebou. Rychlou a ničím nerušenou práci zaručí až 8. generace procesorů Intel Core i7 vPro spolu s rychlým SSD PCIe diskem s kapacitou až 1 TB.

Veškerý obsah pak do detailu vykreslí 14 palcový WQHD displej s technologií IPS a Dolby Vision.

Lenovo ThinkPad T490s bude na našem trhu dostupný za cenu začínající na 38990 Kč včetně DPH.

Lenovo ThinkPad T590

Lenovo ThinkPad T590 se díky celé řadě konfigurací dokáže přizpůsobit i těm nejnáročnějším uživatelům. Ti si mohou vybrat například kombinaci 15,6 palcového IPS displeje v rozlišení až 4K s podporou technologie Dolby Vision, procesoru Intel Core vPro i7, dedikované grafiky NVIDIA GeForce MX250 a volitelné paměti Intel Optane.

S takovou výbavou bude zvládnutí jakéhokoliv pracovního úkolu hračka. Produktivitu ještě zvyšuje možnost připojení dalších periferií prostřednictvím široké škály portů včetně USB 3.1 Gen1, USB typu C či portu Thunderbolt.

Lenovo ThinkPad T590 bude k dispozici za cenu od 33590 Kč s DPH.

ThinkPad X390 Yoga

Modulární notebook ThinkPad X390 Yoga se bez problémů přizpůsobí svému majiteli. Se čtyřmi režimy použití, váhou pouhých 1,29 kilogramu a celodenní výdrží baterie zvládne tento notebook jakýkoliv pracovní úkol.

Je poháněn 8. generací procesorů Intel Core i7 s technologií vPro a pro rychlejší práci se všemi daty disponuje rychlým PCIe SSD diskem s kapacitou až 1 TB.

Maximální internetovou konektivitu zajisti volitelné LTE WWAN připojení, se kterým mohou být uživatelé online kdekoliv a kdykoliv. Pro intuitivnější ovládání a zapisování poznámek přímo na dotykový 13,3 palcový FHD IPS displej mohou uživatelé využít integrované pero ThinkPad Pen Pro.

Jako první model z produktové řady ThinkPad X Yoga také tento notebook disponuje možností připojení doku ThinkPad Pro Dock přes boční USB-C port.

Lenovo ThinkPad X390 Yoga bude dostupný za cenu 36290 Kč včetně DPH.

Další články k tématům - baterie - FHD - IPS - klávesnice - konektivita - LTE - notebook - NVIDIA - SSD - WQHD

Článek Lenovo Czech ze dne 1. července 2019 - pondělí

Další články od Lenovo Czech

Nabídka zaměstnání Lenovo Czech