logo Lenovo Czech

Virtuální a rozšířená realita i IoT řešení pro lepší byznys

Nová zařízení ThinkReality přináší chytrá HW i SW řešení, která pomáhají podnikatelům zefektivnit komplexní pracovní postupy a usnadnit spolupráci. Samostatný ekosystém ThinkIoT pak zahrnuje řadu senzorů včetně inteligentních kamer, pohybového osvětlení či zařízení pro rozpoznání obličeje.

Nově představená značka ThinkReality, spadající do inciativy společnosti Lenovo za chytřejší podnikání, mají pomoci podnikovým uživatelům využívat AR aplikace pro řešení problémů, zefektivnit komplexní pracovní postupy, zlepšit kvalitu firemních školení, usnadnit spolupráci a v neposlední řadě šetřit peníze.

Platforma ThinkReality také uživatelům usnadňuje nasazení a správu softwarových aplikací pro rozšířenou a virtuální realitu napříč různými operačními systémy, cloudovými službami a zařízeními.

ThinkReality A6

Prvním produktem v nabídce řešení ThinkReality je lehké handsfree mobilní zařízení ThinkReality A6. To je možné využít k nasazení jednoduchých i komplexních AR řešení v podnicích, které chtějí zvýšit produktivitu svých zaměstnanců.

S váhou pouhých 380 gramů, 40stupňovým diagonálním polem a rozlišením 1080p na jedno oko je A6 jedním z nejlehčích, plně vybavených AR headsetů ve své třídě.

IoT řešení

Lenovo i nadále rozšiřuje svou nabídku v rámci samostatného ekosystému řešení ThinkIoT. To zahrnuje výkonná výpočetní zařízení jako je ThinkCentre Tiny nebo ThinkCentre Nano IoT, EPC300 a řadu senzorů včetně inteligentních kamer, pohybového osvětlení či zařízení pro rozpoznání obličeje.

Vnitřní propojení služeb, softwaru a zařízení Lenovo nalezne své uplatnění v celé řadě oborů. Představte si například lékaře používajícího brýle s rozšířenou realitou pro prohlížení rentgenových snímků na cloudu.

Další možnosti přináší ThinkIoT řešení pro automatizaci skladu. Neméně užitečný může být pro maloobchodní podniky prototyp pokladny s počítačovým viděním, který je aktuálně testován v pilotním programu v Lenovo kampusu v Pekingu.

Článek Lenovo Czech ze dne 11. července 2019 - čtvrtek

Další články od Lenovo Czech

Nabídka zaměstnání Lenovo Czech