logo LG Electronics CZ s.r.o.

IF a red dot, prestižní ceny pro telefony LG

Na nejprestižnějších soutěžích o nejlepší design průmyslových výrobků získalo devět ocenění sedm mobilních telefonů LG, mezi jinými i LG Mini a nová LG Čokoláda.

Společnost LG Electronics oznamuje, že k cenám iF za design, které získala, přistupují ještě ceny red dot, jimiž byly oceněny dva její mobilní telefony. Tyto dvě akce patří k nejprestižnějším soutěžím ve světě designu průmyslových výrobků.

"Společnost LG věnovala obrovské úsilí i prostředky na to, aby telefony, které vyrábí, nápaditostí a originalitou vycházely vstříc vkusu našich zákazníků," řekl Vít Šubrt, výkonný ředitel LG Electronics CZ. "Skutečnost, že tyto ceny vyhráváme každoročně, je důkazem vedoucího postavení společnosti LG v oblasti designu a naší trvalé převahy nad konkurenčními značkami. Laťku kvalitního designu budeme i nadále posunovat výše s cílem poskytnout všem našim zákazníkům neopakovatelný uživatelský zážitek."

Obzvláštní úspěch společnost LG zaznamenala s novým modelem "Čokolády" - LG BL40, který je čtvrtým telefonem řady Black Label, jenž je vybaven sklovitě hladkým krytem a 4palcovou panoramatickou HD LCD obrazovkou. Další úspěch zaznamenal i model LG Mini - LG GD880, velmi malý a štíhlý dotykový telefon s ostrými hranami.

Tyto modely, které sklidily ocenění na obou soutěžích, jsou jen dva z celkem osmi oceněných výrobků LG ve dvou kategoriích na soutěži red dot a v sedmi na soutěži iF. K dalším pěti výhercům patří modely Crystal - LG GD900, Lotus2 - LG LX610, LG GW620, Watch - LG GD910 a Lollipop - LG SV800.

V oblasti designu je red dot jednou z největších a iF jednou z nejstarších soutěží na světě. Tyto soutěže si získaly renomé díky náročným standardům a přísnému vyhodnocovacímu procesu.

Od roku 2003 je společnost LG každoročním držitelem ocenění red dot, ocenění iF sklízí od roku 2005. Loni získala společnost LG cenu red dot za modely Secret - LG KF750 a 3G Watch - LG GD910 a cenu iF za model Renoir - LG KC910.

Slavnostní udílení cen red dot za design se bude konat 5.6. 2010 v divadle Aalto Theater v německém Essenu a všechny oceněné výrobky budou vystaveny od 6.7. do 1.8. 2010 v essenském red dot design muzeu.

Další články k tématům - ceny - design - dot - GD910 - iF - LG - Mini - ocenění - red - telefony - úspěch - Vít Šubrt

Článek LG Electronics CZ s.r.o. ze dne 21. dubna 2010 - středa

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.