logo LG Electronics CZ s.r.o.

LG CM3330 mikro audio systém s podporou AirPlay

LG Electronics představuje nový LG CM3330 mikro audio systém, který je díky kompatibilitě s AirPlay a Bluetooth a nejrůznějšími možnostmi audio vstupů dokonalým doplňkem pro libovolné chytré zařízení.

Hudbu si můžete nyní pustit na SmartPhonech, ultraboocích, tabletech a jiných kompatibilních zařízeních a díky reproduktorům audio systému dosáhnout mimořádného zvuku v jakékoliv místnosti.

LG CM3330 podporuje bezdrátový streaming s využitím Bluetooth i AirPlay, které podporuje i zařízení Apple. A navíc, technologie Air Direct nabízí jak výjimečnou kvalitu zvuku, tak pohodlné bezdrátové připojení, které pro streaming přes AirPlay nevyžaduje Wi-Fi.

Aplikace LG Bluetooth Remote pak promění jakýkoliv smartphone v dálkový ovladač a rychle se napojí i na internetový streaming. CM3330 podporuje také USB Smart, díky kterému můžete snadno streamovat hudbu i z iOS nebo Androidů při nabíjení. Pro tradičněji založené milovníky hudby má systém vestavěný CD přehrávač a najdete v něm i FM rádio.

Systém LG CM3330 sice možná vypadá malý, ale dokáže velké věci na to, že měří jenom 520 x 87 x 180 mm. Může se pochlubit stylovou přední částí a díky minimalistickému stříbrnému stojánku vypadá, jako by se vznášel.

Systém má kompaktní design a bez problémů se vejde do obýváku, ložnice nebo jakékoliv jiné místnosti. CM3330 se vyrábí ve třech stylových barvách – černé, bílé a zelené - které zapadnou do jakéhokoliv interiéru. Propracované hladké rozhraní pak dotváří jeho moderní vzhled.

Kompaktní, ale masivní audio

LG CM3330 obsahuje třípásmový 2,1 kanálový systém reproduktorů s výkonem 40 W pro svěží a plný zvuk. Tato důmyslná konfigurace v sobě zahrnuje i vestavěný subwoofer, který u audio přístrojů této velikosti jen tak nenajdete.

Systém také podporuje Dynamic Loudness Algorithm LG, který optimalizuje zvuk napříč celým rozhraním a kompenzuje ztrátu citlivosti u nízkých frekvencí. CM3330 také podporuje kodek Free Lossless Audio Codec (FLAC), který zaručuje vysokou kvalitu zvuku bez jakýchkoliv ztrát.

CM3330 mikro audio systém bude v Evropě v prodeji od dubna 2013, do Česka dorazí v květnu 2013 za přibližnou cenu 5975 Kč vč. DPH.

Další články k tématům - Android - Apple - audio - Bluetooth - design - SmartPhone - streaming - tablet - WiFi

Článek LG Electronics CZ s.r.o. ze dne 21. března 2013 - čtvrtek

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.

LG CM3330 mikro audio systém s podporou AirPlay