logo LG Electronics CZ s.r.o.

LG KC910 Renoir

Wi-fi, 8Mpix. fotoaparát, DivX, Dolby Mobile, widgets Foťte, natáčejte, dívejte se, bavte se ! Nový význam pojmu multimediální telefon dává novinka LG KC910, která přichází na český trh.

Netrpělivě očekávaný model KC910 s přezdívkou Renoir přináší širokoúhlý celodotykový displej, nadstandardně vybavený fotoaparát s 8Mpix. optikou s certifikací Schneider-Kreuznach, wi-fi, Dolby Mobile či přímé přehrávání DivX souborů.

Určité mobilní telefony na trhu jsou silné fotoaparátem, pokročilými technologiemi (například GPS či DivX) nebo velkým dotykovým displejem. Ovšem každý z nich je v některé z uvedených vlastností slabý. Proto společnost LG Electronics, která patří mezi nejvýznamnější světové výrobce mobilních telefonů, vyvinula LG KC910 Renoir dominující ve všech třech kategoriích.

LG KC910 Renoir Mimořádnou kvalitu fotografií garantuje certifikovaná optika Schneider-Kreuznach. Fotoaparát se snadno zapne odsunutím krytky a pořizuje snímky o velikosti až 8 Mpix. Ke spokojenosti uživatele přispívá pokročilý stabilizátor obrazu, extra výkonný xenonový blesk, automatické i ruční zaostření, zoom či manuální vyvážení bílé. Tím se LG KC910 stává sebevědomou konkurencí klasických digitálních fotoaparátů, jejichž výrobcům přidělává vrásky i funkcí geotaggingu. Ta fotce automaticky přiřadí zeměpisný údaj, kde byla pořízena. Dalším plusem je zabudovaný editor obrázků.

Telefon se snadno ovládá pomocí velkého dotykového displeje, který zabírá téměř celou přední stěnu elegantně vyhlížejícího přístroje. Obdobný způsob práce s menu využilo LG, které je lídrem v segmentu dotykových displejů, již na modelech LG Prada či LG Viewty.

S LG KC910 Renoir může uživatel snadno přehrávat soubory DivX, a to bez nutnosti jakékoliv úpravy či konverze formátu. Stačí přetáhnout příslušný DivX soubor z počítače na microSDHC kartu (až 8 GB) a pustit si na širokoúhlém displeji oblíbený film, seriál nebo videoklipy. A to dokonce i na televizoru, neboť tato novinka od LG disponuje TV výstupem.

O úsporu energie se stará technologie Intelliegent Sensor, kterou společnost LG využívá i u úspěšných hi-endových LCD televizí řady Scarlet. Zabudovaný senzor neustále analyzuje okolní osvětlení a tomu přizpůsobuje úroveň jasu, a tím prodlužuje výdrž.

Kvalitu si majitel LG KC910 vychutná i při přehrávání hudby. LG jako první firma na světě nabízí v mobilním telefonu Dolby Mobile, který výrazně zvyšuje požitek z poslechu.

Mobilní telefon LG KC910 Renoir se v Česku prodává například v Electroworldu či prodejnách Mobilní pohotovosti za cenu zhruba 11 990 Kč.

Další články k tématům - 8Mpix - DivX - fotoaparát - KC910 - LG - Renoir - telefon

Článek LG Electronics CZ s.r.o. ze dne 17. prosince 2008 - středa

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.