logo LG Electronics CZ s.r.o.

LG novým generálním partnerem HC Sparta Praha

Novým generálním partnerem klubu HC Sparta Praha je společnost LG Electronics CZ. Stalo se tak na základě smlouvy, kterou v Praze dnes uzavřeli zástupci obou organizací. Cílem partnerství je především propagace značky LG a jejích produktů na českém trhu.

Společnost LG Electronics CZ bude v sezóně 2009/2010 a 2010/2011 využívat širokou škálu marketingových práv. Logo LG se objeví na všech klubových dresech. Lidé se s ním rovněž setkají při návštěvě Tesla arény, domovské hale holešovického klubu, a to především na ledě, mantinelech nebo ve VIP zónách.

Dohoda rovněž obsahuje ujednání o využití hráčů pro aktivity LG, například na akcích pořádaných pro nadaci Srdce na dlani. Už od loňské sezóny, kdy LG coby partner zahájil spolupráci s klubem, je Tesla aréna vybavena televizory značky LG.

"Hokej je pro Čechy sport číslo jedna, nabízí spoustu akcí a emocí na vrcholné úrovni. U něčeho takového LG nesmí chybět," uvedl Vít Šubert, výkonný ředitel LG Electronics CZ.

"LG je významná mezinárodní společnost, špička ve svém oboru a světově uznávaná značka, a proto nás opravdu těší, že se stává generálním partnerem našeho klubu. Jsme rádi, že vedle Formule 1 bude HC Sparta Praha nejvýznamnějším komunikačním projektem LG u nás, což dokládá marketingovou sílu hokejové Sparty i důležitost závazku obou stran. Věřím, že naše partnerství bude pro obě strany přínosné a spolupráce dlouhodobá," řekl Viliam Sivek, prezident klubu HC Sparta Praha.

S odkazem na obchodní tajemství se smluvní strany domluvily, že finanční hodnota partnerství nebude zveřejněna.

Další informace budou poskytnuty na tiskové konferenci v druhé polovině srpna, na níž dojde ke slavnostnímu podpisu smlouvy a k představení nových dresů HC Sparta Praha pro nadcházející sezónu.

Na globální úrovni je LG známo sportovním fanouškům především díky technologickému a marketingovému partnerství se šampionátem Formule 1, které bylo započato letos.

Další články k tématům - LG - partnerství - Praha - Sparta - Vít Šubert - Viliam Sivek

Článek LG Electronics CZ s.r.o. ze dne 24. července 2009 - pátek

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.