logo LG Electronics CZ s.r.o.

LG Optimus Sol a LG Optimus Hub: mobilní novinky z produktové řady LG Optimus

LG Electronics CZ představuje dvojici nových SmartPhonů vybavených operačním systémem Google Android 2.3.4. Přístroje disponují novou verzí operačního systému Google Android ve verzi Gingerbread a 5 Mpx fotoaparátem s automatickým ostřením.

Model LG Optimus Sol zaujme velmi tenkým designem - jeho tloušťka je pouhých 9,8 mm a Ultra AMOLED displejem o úhlopříčce 3,8". Název Sol není náhodný - má ukazovat, že displej je skvěle čitelný i na přímém slunečním svitu. Model LG Optimus Hub je zástupce střední třídy chytrých telefonů a bude zaměřen zejména na mladé uživatele, vyžadující kompaktní provedení s dobrým výkonem.

"Uvedením dvou nových modelů Optimus Hub a Optimus Sol doplňujeme již stávající řadu telefonů série OPTIMUS. Zatímco model Hub je určen zejména mladším uživatelům, Sol míří do manažerského segmentu", uvedl Radek Hadraba, Sales Manager divize Mobilní komunikace LG Electronics CZ.

LG E730 Optimus Sol

LG Optimus Sol patří mezi chytré telefony s tloušťkou těla pouze 9,8 mm a chlubí se i velmi promyšleným designem, který je maximálně funkční. Důraz byl kladen na komfortní ovládání - 1GHz procesor a 3,8" displej Ultra AMOLED s rozlišením WVGA.

Ve výbavě je pětimegapixelový fotoaparát s automatickým ostřením. Nový Ultra AMOLED displej má vylepšenou vrstvu zabraňující odrazům světla. Displej zajistí jednak lepší čitelnost na slunci, jednak nabídne věrnější zobrazení.

Klíčové vlastnosti LG Optimus Sol:

LG E510 Optimus Hub

LG Optimus Hub míří na středně náročné uživatele. Nabízí výkonný procesor s frekvencí 800 MHz, který je navíc doplněný speciálním grafickým procesorem Adreno 200. TFT displej má úhlopříčku 3,5", což komfortně stačí pro čtení e-mailů i surfování na internetu.

Klíčové vlastnosti LG Optimus Hub:

Oba smartphony sází na nejnovější operační systém Google Android 2.3.4. Nový systém využívá vylepšené řízení spotřeby, což prodlouží životnost baterie o 20 - 30 %. Pokud navíc uživatel zvolí u modelu Sol tmavé prostředí, které u AMOLED displeje šetří baterii, může dosáhnout velmi dlouhé výdrže na baterii.

Smartphony jsou vybaveny fotoaparátem s rozlišením 5 Mpx s automatickým ostřením. Sdílení multimédií do domácí sítě je velmi snadné, což potvrzuje certifikace DLNA.

Ceny:

Oba modely budou dostupné na trhu od prosince 2011.

Další články k tématům - AMOLED - Android - Bluetooth - DLNA - fotoaparát - Google - GSM - HSDPA - HSUPA - HVGA - microSD - Optimus - Qualcomm - SmartPhone - TFT - UMTS - WiFi - WVGA - Radek Hadraba

Článek LG Electronics CZ s.r.o. ze dne 23. listopadu 2011 - středa

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.