logo LG Electronics CZ s.r.o.

Mobilohodinky od LG umí i 3G videohovory

LG Electronics představuje veřejnosti mobilní telefon v provedení náramkových hodinek s plně dotykovou obrazovkou. Model LG GD910 umožňuje 3G videohovory díky zabudované kameře a práci v síti GSM Quadband.

Na první pohled působí LG GD910 jako luxusní náramkové hodinky. Zaujmou moderním vzhledem, kvalitním kovovým pouzdrem a sklem odolným proti poškrábání. Ovšem jejich unikátnost spočívá ve funkcích vlastních mobilnímu telefonu, jako jsou hovory nebo odesílání tiskových zpráv.

LG GD910 - mobilhodinky

Coby první telefon tohoto druhu na světě nabízí kompatibilitu s 7,2 Mbps HSDPA pro rychlý přenos dat a videohovory prostřednictvím zabudované kamery. Ovládání je intuitivní díky flashovému rozhraní a dotykovému čtyřcentimetrovému displeji. Nechybí obsáhlý adresář a kalendář. LG GD910 snadno propojíte s handsfree pomocí Bluetooth. Zejména fanoušky hudby zaujme přehrávač MP3 souborů a zabudovaný reproduktor.

Zatímco uživatel se může díky modelu LG GD910 vcítit do role herce špionážního nebo sci-fi filmu a užívat si mobilohodinky pro zábavu, firma bere tento výrobek vážně. "Dokazuje naši schopnost reálně nabízet produkty využívající naše nejmodernější a nejpokročilejší technologie," uvedl Vít Šubert, výkonný ředitel společnosti LG Electronics CZ.

Nový 3G mobil ve formě hodinek LG GD910 firma živě představí na lednovém veletrhu spotřební elektroniky CES v Las Vegas. Prodej tohoto přístroje v Evropě společnost LG plánuje na letošní rok. Cena dosud nebyla stanovena.

Další články k tématům - 3G - GD910 - LG - mobilohodinky - telefon - videohovory - Vít Šubert

Článek LG Electronics CZ s.r.o. ze dne 8. ledna 2009 - čtvrtek

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.