logo LG Electronics CZ s.r.o.

SmartPhone LG G2 Mini vstupuje na český trh

LG Electronic uvádí v ČR první kompaktní chytrý telefon LG G2 Mini, který potěší svými rozměry i vlastnostmi. Uživatelé ocení displej o velikosti 4,7 palce, dlouhou výdrž baterie a řadu UX funkcí převzatých z mateřské G řady.

Kompaktní SmartPhone LG G2 Mini s nadstandartními funkcemi je hrdým pokračovatelem modelu G2 a převádí jeho prémiové vlastnosti do střední třídy smartphonů. Již na první pohled zpředu G2 mini zaujme svým 4,7palcovým IPS displejem, zadní část pak praktickými ovládacími tlačítky a 8.0MP fotoaparátem. Z oblíbených UX funkcí stojí za zmínku například Guest Mode, Plug & Pop či Quick Window, které jistě ocení nejeden nový uživatel. Displej a baterie o výdrži 2440 mAh jsou nejvyšší ve své třídě a výkonný procesor Quad-Core poskytuje vynikající multitasking.

SmartPhone LG G2 Mini je k dispozici v několika verzích a barevných variantách dle preferencí uživatele. O vysoký výkon se postará Android 4.4. KitKat a čtyřjádrový procesor s taktem 1.2 GHz.

Variabilní telefon s mnoha možnostmi

Velikostí i cenou je G2 mini přístupnější širokému zákaznickému segmentu. Je k dostání v několika barevných provedeních: titanová černá, měsíční bílá, červená a zlatá. Nejnovější současná verze Androidu přináší uživatelsky přátelské prostředí, intuitivní ovládání a zvyšuje celkový výkon smartphonu.

Jako kompaktní verze telefonu, který získal v roce 2013 řadu ocenění, si G2 mini udržuje inovativní design doplněný o zadní odemykací tlačítko poprvé představené u jeho předchůdce G2.

G2 mini je k dostání v  České republice od 14.4. 2014 za doporučenou cenu 8699 Kč.

Technické specifikace G2 mini:

Článek LG Electronics CZ s.r.o. ze dne 18. dubna 2014 - pátek

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.

AddNet - unikátní provozně bezpečnostní DDI/NAC nástroj