logo LG Electronics CZ s.r.o.

SmartPhony LG Optimus s Android 2.3 Gingerbread

LG Electronics uvolňuje aktualizaci operačního systému pro své smartphony z řady Optimus. Modely LG P990 Optimus 2X, LG P970 Optimus Black a LG P920 Optimus 3D. Instalaci je možné provést prostřednictvím počítače a aplikace LG PC Suite.

Jako první uvolní LG začátkem listopadu 2011 aktualizace pro model LG P990 Optimus 2X. V druhé polovině listopadu bude následovat upgrade pro modely LG P970 Optimus Black a LG P920 Optimus 3D. Inženýři společnosti LG pečlivě připravovali aktualizaci pro své telefony, aby nová verze přinesla naprostou stabilitu systému a plný výkon.

"Nová verze operačního systému 2.3 Gingerbread přinese zlepšenou výdrž baterie, stabilitu softwaru a mírně vyšší výkon. Telefony s novou verzí systému byly testovány v České republice jak pro open-market, tak ve spolupráci s operátory, takže všichni mohou mít jistotu, že telefon bude bezchybně fungovat", uvedl Radek Hadraba, Sales Manager divize Mobilní komunikace LG Electronics CZ.

Postup aktualizace:

otevře si stránku podpory pro mobilní telefony LG a vybere svůj typ mobilního telefonu

Nová verze operačního systému prodlouží výdrž na baterie. Prohlížení multimédií méně zatěžuje CPU, stejné operace potřebují méně výkonu, což opět prodlužuje výdrž na baterie.

Mnohem vyššího výkonu se uživatelé dočkají u her a jiných graficky náročných aplikací. Přepracovaná je funkce pro stahování souborů - ať už stahujete soubor z internetu, e-mailu nebo jiné aplikace, můžete jej prohlížet a pracovat s ním z jednoho místa.

Nová verze systému podporuje také nové multimediální formáty, jako je AAC, AVC, MPEG4 nebo H.263. Co se nových funkcí nebo vylepšení týká, mohou se uživatelé těšit na podporu Bluetooth 3.0, nového správce aplikací, nové widgety, skupiny aplikaci, vylepšený kalendář, geotagging u fotografií, lepší synchronizaci e-mailů a také vylepšený autofocus.

Další články k tématům - 3D - aktualizace - Android - AVC - baterie - MPEG4 - Optimus - SmartPhone - telefon - Radek Hadraba

Článek LG Electronics CZ s.r.o. ze dne 18. listopadu 2011 - pátek

Další články od LG Electronics CZ s.r.o.