logo GFI Software
Dan Beer

Dan Beer

Generální ředitel společnosti GFI Software

LinkedIn

GFI Unilimited je přelomový model softwarového předplatného pro SMB firmy. GFI Unlimited nabízí ucelené zabezpečení firemních sítí a všech komunikačních potřeb na jednom místě, v kontrastu s nutností pořizování a integrace každého produktu zvlášť.

Úspěch licenčního modelu je tím hlavním důvodem našeho zařazení mezi aktuálně žhavé technologické společnosti.

Kvalita služeb pro uživatele ve firemní síti je dnes hlavní veličinou při hodnocení úspěšného síťového managementu. Namísto posilování podnikové propustnosti se stále více firem snaží optimalizovat existující kapacity prostřednictvím prioritizace internetových toků ve firemních sítích. Exinda SD-WAN doplňuje naše současné portfolio řešení pro optimalizaci výkonnosti sítí a aplikací.

Stále více organizací se obrací k softwarově definovaným WAN technologiím jako na klíčovou součást správy při nákladech, které jsou dostupné i pro SMB firmy.

Nejnovější verze Kerio Control podtrhuje úsilí společnosti GFI pokračovat v rozvoji svého portfolia síťových, bezpečnostních a komunikačních řešení pro SMB podniky.

Jsme hrdi na to, že můžeme poskytovat správná řešení všem zákazníkům, kteří potřebují mít jistotu, že jejich firemní sítě jsou vždy funkční a bezpečné.