logo WEBCOM a.s.
Pavel Vaněk

Pavel Vaněk

Obchodní ředitel společnosti WEBCOM

LinkedIn

Dynamics 365 je cloudové řešení nové generace, které chceme našim zákazníkům nejen představit, ale i jim pomoci s výběrem optimálního softwarového řešení. Je postaveno na společném datovém modelu a aplikační platformě Azure. Tak je zajištěna jednotnost, interoperabilita a rozšiřitelnost v přirozené integraci s Office 365 a dalšími aplikacemi Microsoft.

Uživatelské prostředí aplikací je známé, intuitivní a hodnoceno jako velmi přívětivé. Díky tomu již není třeba řešit nákladná propojení produktů rodiny Microsoft Dynamics.

Jestliže se rozhodnete posunout firmu vpřed a investovat do rozvoje, potřebujete projekt, který přinese pozitivní výsledek. Často se bohužel stane, že projekt stojí spousty času, zdrojů a investic, na optimalizaci procesů to nemá zásadní vliv a ani po zavedení změn jste se nepřiblížili plánovanému zlepšení. Tomu lze předejít. Stačí mít všechny důležité informace od začátku plánování projektu na správném místě a ve správných rukách.

Naše analýza pomáhá zlepšit všechny podnikové aktivity, zrychluje a zefektivňuje firemní procesy, přičemž plně využívá digitálních technologií a významně pomáhá s určováním strategií a priorit.

Vítězství řešení Microsoft Dynamics AX pro společnost CPI Property Group v soutěži Microsoft Awards 2016 nás obzvláště potěšilo, protože se jedná o skutečně výjimečný a rozsáhlý projekt.

Zároveň toto ocenění potvrzuje vhodnost řešení Dynamics AX pro společnosti působící v Real Estate, které mimo jiné výrazně napomáhá zvyšovat jejich produktivitu a efektivitu práce.

Díky této strategii očekáváme stabilizaci své pozice ve světě IT a navýšení tržeb v oblasti CRM během tří let o více než 60 milionů korun.

Chceme patřit mezi nejvýznamnější a největší dodavatele Dynamics CRM na českém a slovenském trhu.

Každá společnost je jiná, má jiné procesy, strukturu, styl řízení a potřeby. Proto Microsoft Dynamics CRM obsahuje nepřeberné možnosti, jak celé řešení jednoduše přizpůsobit právě individuálním požadavkům. V současnosti ho využívá více než sto tisíc zákazníků po celém světě.

Implementace IT projektů Microsoft Dynamics dle Best practices, které WEBCOM uplatňuje, přinášejí prokazatelné zvyšování efektivity práce u našich klientů. Díky inovativnímu financování projektů od IBM GF se naši zákazníci rozhodují realizovat své projekty ihned, neodkládat je. Významnou výhodou služeb IBMG GF je přizpůsobení financování možnostem a charakteru businessu našich klientů.

Díky tomu se nám daří výrazně zkracovat předprodejní proces a tím i náklady s ním spojené. Podle mého názoru přispívá financování od IBM GF významnou měrou nejen k úspěšnosti společnosti WEBCOM, ale i jejích zákazníků.

Dynamics Online NAV je standardizovaný software poskytovaný zákazníkovi formou služby a je určený pro automatizovanou správu financí, evidenci majetku, řízení nákupních a prodejních procesů i skladových operací. Rozšíření o základní manažerské nástroje v podobě přednastavených sestav a analýz poskytuje majitelům a managementu firem komfortní přehled o stavu a hospodaření společnosti.

Užíváním Dynamics Online NAV významně snižujete finanční i personální zatížení, což jsou atributy spojené s klasickým nákupem nového systému.

Na českém trhu informačních systému ERP a CRM působí společnost WEBCOM již 16 let. Implementovali jsme stovky podnikový systémů v různých oblastech podnikání. Až poslední rok, s rozvojem nabídky cloudových technologií, jsme pocítili velkou změnu v poptávce zákazníků, na kterou jsme se přirozeně rozhodli reagovat.

Cloudové technologie si našly své místo i v oblasti poskytování softwarových aplikací, a to včetně ERP systémů. Jsem přesvědčen, že Software jako služba (SaaS) je novým trendem uvažování, jak efektivně využívat firemní IT a zvyšovat produktivitu a flexibilitu procesů ve společnosti.

Ocenění President´s Club jsme obhájili již po několikáté, o to více si ho vážíme. Je pro nás potvrzením, že jen díky našim klientům a špičkové práci všech kolegů ve WEBCOMu jsme dokázali ve fiskálním roce Microsoftu meziročně růst v prodeji licencí a maintenance o více jak 30% a získat přes 25 nových zákazníků.

Ověřený Antivirus & Antispyware. 30-Denní zkušební verze stahuj teď!
a silikony pro dokonalé utěsnění spár. Pevné, pružné, voděodolné, 100 % čiré.
Moderní řešení pro rodinné domy a penziony - shoz na prádlo.