logo WEBCOM a.s.
Stanislav Hlobilek

Stanislav Hlobilek

Výkonný ředitel společnosti WEBCOM

LinkedIn

Pro naše zaměstnance či partnery nejde o nijak překvapivý krok, z naší strany se nic nezmění ani na přístupu, ani na podmínkách poskytovaných služeb.

Díky novým synergiím však budeme schopni spolupracovat na rozsáhlých a technologicky náročných implementacích a poskytovat i komplexnější firemní řešení, než jaké doposud nabízel WEBCOM.

Mám velkou radost, že ve WEBCOMu pracují skuteční odborníci, kteří jsou ochotni své znalosti předávat i svému okolí. Gratuluji Jaromírovi Šponarovi za získání nejvyššího možného titulu Microsoft Most Valuable Professional, která se uděluje technologickým nadšencům, kteří danou technologii znají skutečně velmi detailně.

MVP jsou ambasadory nejen IT komunity, ale i svých zákazníků a reprezentují jejich názory či zkušenosti.

Konica Minolta se ve svých akvizicích řídí zejména mírou potenciálu v oblasti inovací. Díky tomu se WEBCOM stal součástí rodiny Konica Minolta. Naší strategií je i nadále pokračovat v rozvoji a přizpůsobování produktů a služeb v oblasti podnikových informačních technologií potřebám našich zákazníků.

Klíčovým parametrem při využívání nových technologií pro nás zůstává dokonalá ochrana citlivých dat a celkové zabezpečení řešení.

Očekáváme dynamičtější růst na globálním trhu. Chtěli bychom se více prosadit především v regionu střední a východní Evropy. Spolupracovat budeme jak při vývoji nových řešení na platformě Microsoft SharePoint, tak při integraci produktů WEBCOM na softwarové aplikace Konica Minolta z oblasti digitalizace a správy dokumentů.

Ocenění Inner Circle i President´s Club si velmi vážíme. Poděkování patří všem našim klientům a zaměstnancům, protože bez důvěry zákazníků a profesionální práce našich lidí bychom nikdy takových výsledků nedosáhli.

Zároveň je to pro nás velký závazek k tomu, abychom i nadále zvyšovali kvalitu poskytovaných služeb.

Naším cílem je, aby se Webcom Education Point stal místem, kde se budou koncentrovat špičkoví odborníci z naší branže, právě tady budou schopni poskytovat nejen našim zaměstnancům, obchodním partnerům, ale také široké veřejnosti ty nejnovější poznatky a informace z oboru.

Jsme si vědomi faktu, že pouze vysoce erudovaní profesionálové mohou adekvátně prospívat svým firmám i celé společnosti.

Systém incadea.engine DMS je používán v řadě světových automobilových značek u více jak 70000 koncových uživatelů. Segment automotive je pro nás klíčový a dlouhodobě realizujeme implementační projekty pro významné automobilové společnosti nejen v Čechách, ale po celé Evropě. Získání partnerství pro polský trh od společnosti incadea GmbH je pro nás potvrzením, že implementace řešení realizujeme na vysoké profesionální úrovni a ke spokojenosti zákazníků.

Velký podíl na tomto úspěchu má celý náš automotive tým, protože bez jejich profesionality, vynaloženého úsilí a inovativního přístupu bychom mohli jen stěží realizovat takto rozsáhlé mezinárodní projekty.

Chraňte váš PC s novou verzí před hrozbami na internetu!
Nová - Obsah 540 ml, výdajnost 750 ml, velmi vysoká výdajnost za výbornou cenu
Zájezdy a expedice CK Nomád. Austrálie, Nový Zéland, expedice, atd.