logo Skype Czech Republic s.r.o.
Tomáš Vocetka

Tomáš Vocetka

Ředitel Skype Czech Republic

LinkedIn

Těší nás tak velký zájem o naše projekty, které si kladou za cíl spojovat všechny profesionály z oboru informačních technologií bez ohledu na jejich firemní příslušnost.

Talking Tech je jedna z možností, jak sdílet informace a zkušenosti, což je pro naši práci velmi cenné.

Cílem naší iniciativy Talking Tech je prezentovat odborné veřejnosti poslední novinky z oblasti vývoje softwaru, šířit povědomí o nových trendech a předávat naše bohaté zkušenosti našim kolegům či jakýmkoliv vážným zájemcům o obor informačních technologií.

Zváni jsou všichni s hlubokým zájmem o technologie. Skype lidi spojuje, to je náš obecný cíl, který však platí i v tomto případě.

Dobrých vývojových inženýrů není nikdy dost a ve Skype hledáme neustále nové talenty. Dveře jsou u nás otevřeny pro všechny zapálené studenty technických a příbuzných přírodovědných oborů, kteří mají zájem pracovat pro firmu světového významu a podílet se na vývoji komunikační platformy, kterou denně využívají stamiliony lidí po celé planetě.

Máme zájem především o české talenty, jelikož dobré mladé vývojáře v České republice určitě máme a my bychom je chtěli podporovat. Nicméně, pozice u nás jsou otevřeny pro kohokoliv z Evropy a totéž platí pro naše zahraniční týmy, které naopak mohou přijmout nadaného uchazeče z České republiky.

Nejlepším mladým talentům jsme schopni nabídnout okamžitě pracovní místo. Neomezujeme se přitom počtem. Budou-li všichni studenti výborní, bereme všechny.

Chat v Outlook.com se automaticky synchronizuje s vašimi ostatními zařízeními, na kterých máte Skype nainstalovaný. Bude-li to nutné, můžete v komunikaci lehce pokračovat například na telefonu či tabletu i po odchodu z kanceláře.

Celou konverzaci uvidíte na zařízení, které zrovna používáte, a tak i v terénu budete vědět, kde přesně navázat.

Jsme rádi, že můžeme světu ukázat první náhledy na naši práci, ovšem ta ještě zdaleka nekončí. V budoucnu budeme naše uživatele a fanoušky informovat o vývoji a pokroku Skype pro Winsows 10 a samozřejmě oceníme i jejich nápady, které s námi mohou sdílet prostřednictvím našeho blogu.

Skype QIK je stále ještě velice mladou aplikací, která přímo vybízí k tomu, abychom ji pomocí aktualizací posouvali stále dál a umožnili tak všem našim uživatelům co nejlepší bezprostřední spojení s jejich přáteli a rodinou.

Nejnovější verze Skype QIK je prozatím dostupná jen pro operační systémy iOS a Android, ale všichni uživatelé Windows Phone se mohou už v dohledné době těšit na jejich vlastní aktualizaci, na které momentálně usilovně pracujeme.

Názory a nápady našich uživatelů jsou pro nás důležité během vývoje všech našich aplikací, a proto jsme se rozhodli sestavit speciální skupinu zájemců, kteří budou mít v předstihu k dispozici každou novou aktualizaci. Na základě jejich zpětné vazby budeme novou verzi v případě potřeby dále upravovat.

Naším cílem je vytvořit aplikaci, která bude reflektovat potřeby našich uživatelů. Proto jsme Skype Translator zpřístupnili uživatelům, kteří mají zájem podílet se na jeho vývoji svými nápady a komentáři.

Na základě jejich zpětné vazby budeme Skype Translator rozšiřovat o další jazyky a funkce. Skype Translator je jen začátkem dlouhé cesty, která již dnes mění způsob komunikace po celém světě.

Představujeme našim uživatelům další aktualizaci Skype Qik, která vznikla na základě jejich nápadů a návrhů. Navíc se mohou těšit ještě na speciální vánoční překvapení.

Jsme rádi, že se nám daří stále více propojovat Skype a Lync, již před rokem jsme tyto dvě aplikace spojili zprávami a audiohovory a nyní přinášíme i videohovory.

Věříme, že to našim uživatelům ušetří mnoho času a energie jak v práci, tak v osobním životě.

Jsme rádi, že můžeme představit novou aktualizaci Skype 7.2 pro Mac. Vylepšení v této verzi jsou založena zcela na zpětné vazbě od našich uživatelů. Spustili jsme nový design klientského účtu a upravili barevnost a kontrast barev chatu, aby byla zajištěna lepší čitelnost zpráv a používání Skype bylo zase o trochu příjemnější.

Také jsme odstranili některé větší problémy se samovolným vypínáním aplikace, takže Skype je nyní stabilnější.

Skype je již více než deset let lídrem v komunikaci mezi lidmi po celém světě. Našim cílem je spojovat naše uživatele za účelem sdílení zkušeností, zážitků a zásadních momentů, a to bez ohledu na místo a čas.

Jsme rádi, že naši filozofii můžeme nyní přenést také do firemního prostředí a napomoci tak ke snazší profesní komunikaci a tím přispět k rozvoji podnikání.

Skype už celé roky boří komunikační bariéry a umožňuje svým uživatelům co možná nejlepší spojení s jejich blízkými. Je proto skvělé, že můžeme nyní představit první verzi revolučního Skype Translatoru, na jehož vývoji se podíleli i vývojáři z pražské pobočky Skype. Záleží nám na názoru našich uživatelů a maximálně se snažíme plnit jejich očekávání.

Právě oni nás svými nápady posouvají dál a pomáhají nám vytvářet ze Skype tu nejlepší komunikační aplikaci. Proto jsme našim uživatelům dali možnost produkt otestovat ještě před uvedením jeho finalní podoby a tím tak získat cennou zpětnou vazbu.

Naši vývojáři pracovali několik měsíců na zcela nové aplikaci, která bude jednoduchá, v mnoha směrech atraktivní, technicky nenáročná a stoprocentně zábavná. Jde o malou revoluci v mobilním komunikaci. Jsme přesvědčeni o tom, že se jedná o jednu z nejdůležitějších novinek, kterou letos uvedeme na trh.

Stejně jako v případě Skype, jsme připraveni rovněž na naší zbrusu nové aplikaci Skype Qik neustále pracovat a zdokonalovat ji. Budeme proto velmi vděční, za jakékoli ohlasy ze strany našich uživatelů.

Jsme rádi, že můžeme našim uživatelům představit nejnovější verzi aplikace Skype pro Mac a zároveň poskytnout představu o tom, jak bude pravděpodobně vypadat stejná aplikace pro uživatele operačního systému Windows.

V posledních letech jsme věnovali velkou pozornost zdokonalení funkce chatu právě na stolních počítačích a noteboocích, proto je pro nás spuštění verze 7.0 velkou událostí a doufáme, že si ji uživatelé oblíbí.

Jsme velice rádi, že můžeme našim uživatelům nabídnout tuto novou verzi Skype a doufáme, že se nám podaří v rámci iOS 8 i dalších verzích naše služby nadále zkvalitňovat.

Dlouhodobým posláním Skype bylo, je a bude propojovat lidi a jejich zážitky, a to nejen odkudkoliv, ale také z jakéhokoliv zařízení. Jsme rádi, že můžeme uživatelům představit Skype pro Xbox One, který jim nejen zpestří požitek ze hry, ale také usnadní jejich běžnou komunikaci.

Vyšli jsme vstříc právě těm uživatelů, kteří jsou zvyklí používat Skype na vícero platformách. Věříme, že od této chvíle pro ně bude komunikace na Skype ještě příjemnější a pohodlnější.

Jsme rádi, že jsme mohli díky široké odbornosti a úsilí našich vývojářů v Praze opět přispět ke vzniku produktu, který ovlivní online komunikaci po celém světě.

Do konce letošního roku chystáme ještě řadu dalších novinek, na kterých můj tým v současné době intenzívně pracuje.

Jsme velmi potěšeni, že se nám podařilo do projektu zapojit českou školu. Konkurence byla velká, takže o to máme větší radost, že to vyšlo. Věříme, že spojení s podmořskou expedicí v reálném čase studenty zaujme a ukáže, čeho všeho je moderní technika schopná.

A třeba je to bude motivovat k dalšímu studiu a budoucí kariéře v technických oborech.

Jsme rádi, že tato služba bude přístupná pro všechny uživatelé Skype zdarma. V dnešním globálním světě, kdy se členové rodin či přátelé nacházejí v různých koutech planety, je možnost setkat se v rodinném či přátelském kruhu a vidět se na vlastní oči na vzdálenost i tisiců kilometrů jedinečná.

Skupinové hovory Skype jsou také vynikajícím a časově i finančně efektivním nástrojem pracovní komunikace. Zejména v business sektoru proto vidíme velký potenciál.

Akce jako je Codess Prague 2014 pokládáme za výborný způsob, jak motivovat ženy zajímající se o informační technologie a podpořit jejich zájem o obor. Chceme ženám sdělit, že nepokládáme IT obor za výhradně mužskou záležitost a že si ceníme jejich přínosů v této oblasti. Ostatně, 13 % členů našeho týmu tvoří ženy, a většina z nich pracuje na významných pozicích a projektech s globálním dopadem.

Samotný Skype jde v tomto ohledu příkladem. V našem týmu zaměstnáváme 13 % žen a rozhodně se snažíme toto číslo zvyšovat. Pracují přitom na významných pozicích a velmi zajímavých projektech, které mají celoglobální dosah. Jelikož v naší kanceláři i nadále přijímáme nové zaměstnance, hledáme neustále zajímavé talenty i mezi ženami.

řeší program na mzdy za 4.498 Kč z účetního systému MRP-K/S.
Máte zahlcenou schránku spamem? Stahujte ESET Smart security premium.
Opravdový let krásným žlutým balónem. Méně lidí v koši = lepší zážitek.