logo Logic point s.r.o.

Karlínské administrativní centrum FUTURAMA je novým sídlem Logic point

Od září 2013 začíná společnost Logic point působit v nových prostorách administrativního centra FUTURAMA - Praha 8 Karlín. Po čtyřech a půl letech existence na trhu tak Logic point mění své sídlo.

"Pro naše zákazníky a partnery je dobrou zprávou, že se nestěhujeme nijak daleko od pražské Libně, kde nás často navštěvují, ale jen o několik set metrů dál nedaleko stanice MHD Invalidovna. Zůstane tak zachována výborná dopravní dostupnost a zároveň se výrazně zlepší možnosti parkování osobních vozidel na rozlehlém parkovišti přímo před budovou sídla společnosti," vysvětluje Michal Abraham, jednatel společnosti Logic point.

Pro tuto změnu jsme se rozhodli hned z několika důvodů. Logic point se řadí v oblasti implementací podnikových informačních systémů dlouhodobě mezi nejzkušenější týmy na českém i evropském trávníku. Proto není žádným překvapením, že procházíme obdobím rychlých evolučních změn, během něhož dochází k růstu nejen firmy samotné, ale i její odborné kvalifikace a rozsahu produktů a služeb, které nabízíme našim zákazníkům.

Současně plánujeme razantně více investovat do vyšší produktivity našich zaměstnanců a pozvednout úroveň firemní kultury. Chceme kultivovat nejen přístup lidí jednajících jménem Logic point, ale také prostory, v nichž vítáme naše stávající či potencionální klienty a obchodní partnery. Ti nyní budou moci přicházet na školení a konzultace do příjemných prostor s milým personálem, špičkovou technikou a pohodlným vybavením k práci, schůzkám, občerstvení i odpočinku. Pevně věříme, že díky lepšímu zázemí se budou lépe cítit nejen zaměstnanci, ale i všichni naši návštěvníci.

Futurama Business Park tvoří komplex pěti kancelářských budov propojených společnou pěší zónou. Výbornou dostupnost zajištují nedaleké tramvajové zastávky, ale i stanice metra trasy B - Invalidovna. Futurama je velmi dobře dosažitelná automobilem ze Severojižní Magistrály, která umožnuje snadný přístup na dálnice D1 a D8.

Cesta automobilem na mezinárodní letiště Václava Havla trvá necelých 30 minut. Hlavní výhodou této lokality je dobře zavedená infrastruktura - pošty, obchody, restaurace, fitness, hotely atd. v blízkosti projektu.

Další články k tématům - Michal Abraham

Článek Logic point s.r.o. ze dne 4. září 2013 - středa

Další články od Logic point s.r.o.

Karlínské administrativní centrum FUTURAMA je novým sídlem Logic point