logo MARBES CONSULTING s. r. o.

Marian Kudela je novým ředitelem divize pro elektronické vzdělávání ELOGIO

Marian Kudela povede týmy ELOGIO zajišťující pro klienty vzdělávací a výukové programy, e-learning a externí strategické a projektové řízení, zejména v oblasti lidských zdrojů.

Marian Kudela má za sebou více než dvacetiletou kariéru v IT a v oblasti vzdělávání. Do společnosti MARBES CONSULTING přišel před dvěma lety z firmy CORTIS Consulting, před tím působil mj. jako vedoucí projektové kanceláře v národním leteckém přepravci ČSA. Kariéru zahájil po studiích ve společnosti CCA Group, kde působil na několika postech, mj. jako ředitel vzdělávání.

Marian Kudela - Ředitel divize elektronického vzdělávání ELOGIO společnosti MARBES CONSULTING

Řešení ELOGIO plní úlohu metodického a vzdělávacího centra v oblastech:

Další posilou manažerského týmu je Vladimíra Kresanová, která se stala Novou šéfkou týmu konzultantů pro klienty v oblasti zdravotnictví. Jejím hlavním cílem je posílení aktivit společnosti v tomto sektoru.

Vladimíra Kresanová přišla do MARBES CONSULTING z Fakultní nemocnice v Brně, kde působila jako náměstkyně pro informatiku. Dříve pracovala na IT projektech v Jaderné elektrárně Dukovany, dále byla v řídících pozicích ve státní správě a samosprávě a má za sebou mnohaletou kariéru v oblasti vrcholového managementu ve zdravotnictví.

Vladimíra Kresanová - Vedoucí týmu konzultantů pro klienty v oblasti zdravotnictví společnosti MARBES CONSULTING

Článek MARBES CONSULTING s. r. o. ze dne 6. listopadu 2015 - pátek

Další články od MARBES CONSULTING s. r. o.

TechEd-DevCon 2018