logo Mediatel s.r.o.

Mediatel členem skupiny FCR Media

Mediatel opouští skupinu European Directories, po sedmi letech mění vlastníka a nově se stává součástí mezinárodní skupiny FCR Media. Novými jednateli a výkonnými řediteli společnosti byli jmenováni Luboš Čipera a Pavel Smejkal.

V rámci skupiny FCR Media získala společnost Mediatel silné sesterské společnosti v Estonsku, Irsku, Litvě a Lotyšsku, čímž se celá skupina zařadila mezi přední hráče poskytovatele lokálního vyhledávání v Evropě.

"Je to pro nás vítaná změna. Společnosti Mediatel v České republice a na Slovensku to umožní rozvíjet dál strategii započatou v loňském roce", říká Luboš Čipera. "Firma se zaměřuje na poskytování komplexního on-line marketingu pro malé a střední podnikatele a touto cestou se budeme ubírat i nadále."

Pavel Smejkal vyjádřil spokojenost se změnou ve vlastnictví společnosti: "Jsem velice rád, že jsme se stali součástí tak silné a dynamické skupiny, která hledá na evropském trhu stále nové příležitosti. Pod novým vlastníkem budeme moci maximalizovat kvalitu služeb poskytovaných našim zákazníkům a nadále upevnit naše postavení v oblasti poskytování služeb on-line marketingu a produktů."

Nejsou plánované žádné změny, které by jakkoliv ovlivnily chod společnosti, ani smlouvy s klienty. Také jméno společnosti zůstává stejné a neplánují se ani žádné změny v započaté strategii. Produktové portfolio se nadále bude rozšiřovat a bude flexibilně reagovat na potřeby zákazníků.

Další články k tématům - Luboš Čipera - Pavel Smejkal

Článek Mediatel s.r.o. ze dne 17. července 2012 - úterý

Další články od Mediatel s.r.o.

M-Files - Document Management System