logo Mediatel s.r.o.

Nové Zlaté stránky s podporou pro mobilní zařízení

Mediatel spustil koncem března 2013 novou verzi Zlatých stránek, která je uživatelsky jednodušší, přehlednější a nabízí zcela nový inovativní design, který je ve světě Zlatých stránek výjimečný.

Nové české Zlaté stránky uživateli mimo jiné umožňují zadat dotaz v jednom poli tak, jak je běžně zvyklý. Tato funkce je činí mezi ostatními Zlatými stránkami celosvětově unikátními. Orientaci ve výsledcích hledání usnadňuje plovoucí mapa, která je viditelná po celou dobu, kdy si uživatel listuje v seznamu nalezených firem.

Samozřejmou novinkou je automatické přizpůsobení obsahu pro mobilní telefony a tablety. Při vyhledávání je ovládání ještě jednodušší především díky minimalizovanému objemu přenášených dat. Nové Zlaté stránky se tak na mobilech načítají rychleji. Novinkou je také možnost zobrazit fotogalerie, videa i virtuální prohlídky přímo z těchto moderních zařízení tak, aby měl uživatel potřebné informace kdykoliv a kdekoliv v ruce.

"Internetový katalog prošel kompletní proměnou. Za nejhlavnější změny z pohledu uživatele považujeme jednoduchost, přehlednost a rychlou dostupnost k vyhledávaným kontaktům. Ty nejdůležitější informace - kontakty, adresy a webovou stránku má uživatel přímo před sebou díky minivizitkám, které se zobrazí na výsledkové straně. Uživatel tak může jednoduše firmy kontaktovat nebo porovnávat bez nutnosti prokliku do stránky s detailem," říká Lukáš Mačí, vývojový manažer Zlatých stránek.

Další články k tématům - katalog - mapy - SmartPhone - tablet

Článek Mediatel s.r.o. ze dne 8. dubna 2013 - pondělí

Další články od Mediatel s.r.o.

Nové Zlaté stránky s podporou pro mobilní zařízení