logo Mediatel s.r.o.

Představujeme komerční nabídku služby Volej zdarma

Po tříměsíčním pilotním provozu internetové služby Volej zdarma připravila společnost MEDIATEL komerční nabídku této služby pro firemní zákazníky. Ti mohou v současné době pořídit neomezené volání z webového katalogu již od 4 900 Kč za rok.

Uživatelé českého i slovenského internetu se v pilotním projektu velice rychle naučili využívat novou službu Volej zdarma, o čemž svědčí množství uskutečněných hovorů za den. "V pracovních dnech se jednalo o více než 4 500 hovorů, přičemž celkový objem provolaných minut se v rámci pilotního provozu začal blížit 1 milionu minut za měsíc," uvedl Petr Voplakal, ředitel pro rozvoj nových služeb společnosti MEDIATEL a dodal : "Díky velkému zájmu uživatelů jsme si také ověřili, že námi použité technologické řešení je dostatečně spolehlivé a kvalitní."

Firemní zákazníci si mohou v rámci základní nabídky aktivovat službu k uveřejněnému číslu ve Zlatých stránkách za 7 200 Kč za rok. V rámci této částky získávají neomezená příchozí volání z pevných i mobilních sítí. "Tato cena představuje zlomek celkových nákladů ve srovnání se zelenou linkou a návratnost prostředků vložených do této služby je v řadě oborů již při první zakázce," vysvětluje Petr Voplakal. Délka jednotlivých hovorů není omezena.

Službu Volej zdarma je možné aktivovat u všech firemních kontaktů ve Zlatých stránkách a to bez ohledu na to, zda jsou uvedené v jejich Bílé či Žluté části. Služba se vztahuje i na bezplatné firemní záznamy. Stejné podmínky platí také pro firmy inzerující v B2B katalogu firem INFORM.cz nebo katalogu ubytovacích zařízení TravelGuide.cz. Není ji ale možné zakoupit pro domácnosti. "V tuto chvíli analyzujeme výsledky pilotního projektu a na jejich základě pak budeme hledat vhodný obchodní model," vysvětluje Petr Voplakal.

Zlaté stránky provozují obdobnou službu rovněž na Slovensku. Během pilotního projektu uživatelé volali nejen z českých, ale i slovenských telefonních sítí. "Tuto možnost jsme nadále zachovali a věříme, že její výhodnost ocení zejména firmy z oblasti cestovního ruchu a firmy z příhraničních oblastí se Slovenskem, které tak mohou získat další zákazníky," dodává Voplakal.

Podle výzkumu společnosti Mediatel si uživatel hledající dodavatele konkrétní služby nebo zboží vybírá přibližně 3 firmy, které pak kontaktuje. Pokud zvolenému zadání a požadavkům odpovídá více firem, kontaktuje nejdříve ty, kam může volat zdarma. Pro uživatele platí nadále pouze omezení týkající se počtu uskutečněných hovorů za určitý časový limit, a sice 15 hovorů za 24 hodin, 9 hovorů za hodinu nebo 7 hovorů za 15 minut. Rovněž zůstávají zachována technická opatření, která brání majiteli uveřejněného kontaktu opakovaně zneužívat službu k volání "obráceně" na libovolný kontakt.

Základní nabídka služby Volej zdarma (ceny za 12 měsíců bez DPH)

Aktivní tel. číslo 7 200 Kč
2. a další tel. číslo 5 800 Kč
Další články k tématům - firmy - hovorů - katalogu - Mediatel - služby - volání - Volej - zdarma - Petr Voplakal

Článek Mediatel s.r.o. ze dne 13. února 2009 - pátek

Další články od Mediatel s.r.o.