logo Mediatel s.r.o.

ZlatéStránky.cz pro telefony s OS Android

Mediatel přichází s aplikací ZlatýchStránek.cz pro telefony s operačním systémem Android. První aplikace tohoto druhu v ČR slouží k vyhledávání kontaktů na firmy i osoby a nabízí praktické funkce, intuitivní ovládání i atraktivní design.

Majitelé telefonů Android získávají snadný a rychlý přístup do jedné z největších databází kontaktů na firmy a osoby v České republice. Stejná aplikace byla v minulém roce představena také pro iPhone a po čtyřech dnech byla českými uživateli hodnocena jako nejlepší zdarma poskytovaná aplikace pro iPhone.

"Aplikace pro telefony s OS Android je dalším krokem na naší on-line cestě k maximální dostupnosti Zlatých Stránek pro co nejširší počet uživatelů kdykoliv a kdekoliv," řekla Kimberli J. Lewis, generální ředitelka společnosti Mediatel pro Českou republiku a Slovensko. "Doufáme, že si uživatelé těchto chytrých telefonů aplikaci oblíbí stejně jako majitelé více než 40.000 iPhonů, kteří si ji od jejího uvedení dosud stáhli."

Aplikace vyhledává kontakty nejen podle zadané adresy, ale i podle aktuální polohy majitele telefonu za pomocí GPS a elektronického kompasu v telefonu. Je proto snadné najít například nejbližší restauraci nebo lékárnu a díky mapovému řešení aplikace si naplánovat trasu pěšky nebo autem. Webové stránky firem a poloha nalezených firem nebo osob na mapě se zobrazují přímo v aplikaci, není potřeba přepínat se do jiného prostředí. Stejně tak zavolat na telefonní číslo kontaktu je možné jen kliknutím na něj. Kontaktní údaje si lze snadno uložit do adresáře nebo odeslat e-mailem.

Aplikace Zlatých Stránek pro telefony s OS Android je bezplatně dostupná na Android Marketu, lze ji snadno najít zadáním klíčového slova "Zlate".

Společnost Mediatel již v současnosti vyvíjí aplikaci také pro další mobilní platformy, verze pro Symbian je např. plánována na podzim 2010. Již nyní lze k informacím ze Zlatých Stránek přistoupit z kteréhokoliv mobilního telefonu přes http://m.zlatestranky.cz.

Další články k tématům - Android - iPhone - telefon - Kimberli Lewis

Článek Mediatel s.r.o. ze dne 7. června 2010 - pondělí

Další články od Mediatel s.r.o.