logo Merz s.r.o.

Merz s.r.o.

Společnost Merz působí na trhu výrobních informačních systémů již od roku 1991. Od roku 1999 je držitelem certifikátu kvality podle normy 9001. Mezi její vlajkové lodě patří výrobní informační systém MES MERZ. V oblasti výrobních informačních systémů (MES) nabízíme otevřený provozní, řídící a informační systém. Výrobní informační systém MES Merz představuje komplexní řešení pro oblast řízení a monitorování výroby. Výrobní procesy podporuje ve všech fázích - od sběru a prezentace výrobních a technologických dat, přes sledování a plánování výroby, vyhodnocování její efektivity až po řízení a monitoring skladových a výrobních operací.

Díky dlouholetým zkušenostem našeho týmu v širokém spektru informačních systémů jsme schopni vám pomoci s modifikací nebo rozšířením stávajícího systému. Naše bohaté zkušenosti také rádi využijeme při návrhu zcela nového systému, který bude maximálně vyhovovat vašim potřebám.

Pokud potřebujete odborně poradit v oblasti informačních technologií, neváhejte se na nás obrátit. Pomůžeme vám také se správou vlastního HW a softwarových licencí. V případě potřeby vám rádi poskytneme naše specialisty formou outsourcingu.

Naše know-how: Automotive - Energetika - Farmacie - Papírenství - Strojírenská výroba - Vodárenství

Aktuální články od Merz s.r.o.

Acronis True Image 2019