logo MHM computer a.s.

MHM computer je strategickým partnerem Commvault

Společnosti Commvault - lídr v oblasti informačního managementu a ochrany podnikových dat a MHM computer uzavřely strategické partnerství s cílem rozvíjet a poskytovat lokální odborné znalosti pro oblast cloudových služeb správy dat na českém trhu.

Oznámení o strategickém partnerství přichází po roce úspěšné spolupráce obou společností. Během této doby MHM úspěšně dokončila první implementace řešení pro ochranu dat od společnosti Commvault a spustila první školení a certifikace Commvault Simpana na českém trhu.

V rámci partnerství bude MHM poskytovat také poradenské a implementační služby a bude fungovat jako regionální školicí středisko pro Commvault.

Strategické partnerství pro Českou republiku i region CEE

"Commvault skvěle zapadá do našeho portfolia. S produkty, jako je Simpana, můžeme navrhovat a stavět nová vyspělá řešení pro zálohování a ochranu dat a pomáhat společnostem, jako je DataSpring, při rozvoji moderních zálohovacích služeb s vysokou dostupností v oblasti infrastrukturního cloudu pro zákazníky ve střední a východní Evropě," říká Pavel Miloschewsky, generální ředitel a spolumajitel společnosti MHM computer.

"MHM jsme si za svého strategického partnera zvolili zejména s ohledem na rozsah a hloubku zkušeností, které mají v oblasti ochrany dat a také s ohledem na jejich schopnost fungovat jako středisko konzultačních, implementačních a školicích služeb. Věřím, že toto strategické partnerství dostane naše produkty a řešení mnohem blíže všem potenciálním zákazníkům v České republice i celém regionu střední a východní Evropy," řekla během tiskového brífinku v Praze Agnieszka May Sadowska, oblastní viceprezidentka pro východní Evropu ve společnosti Commvault.

První plně cloudově doručovaná služba pro správu dat

Commvault a MHM v nedávné době úspěšně dokončily nasazení první plně cloudově doručované služby pro správu dat ve společnosti DataSpring. Díky Commvault Simpana může DataSpring poskytovat svým zákazníkům nejmodernější funkce pro ochranu a správu dat.

"S řešeními Commvault jsme vytvořili kvalitní portfolio zálohovacích služeb, které slouží k nasazení v rámci datového centra i mimo něj a k zálohování uživatelských zařízení. Všechny tyto služby realizujeme na základě zálohovacího softwaru Simpana a technologií uložených v datovém centru. Díky Commvaultu nabízíme vysokou dostupnost služeb v datovém centru," říká Martin Smekal, generální ředitel a jednatel společnosti DataSpring.

O společnosti Commvault

Jedinečná vize - víra v lepší způsob, jak řešit současné i budoucí potřeby při správě dat - vede Commvault při vývoji jedinečných řešení pro oblast správy informací (Singular Information Management) určených pro vysoce výkonnou ochranu dat, univerzální dostupnost a zjednodušenou správu dat v rámci komplexních síťových systémů úložišť.

Unikátní architektura Commvault postavená na jediné platformě dává firmám nevídanou míru kontroly nad nárůstem dat, nákladů a rizik. Sada softwarových produktů Commvault Simpana byla navržena tak, aby od základů vzájemně spolupracovala, sdílela společný kód a funkce, a nabídla tak špičkové možnosti pro ochranu dat, archivaci, replikaci, vyhledávání a správu zdrojů.

Stále více organizací se každý den přidává k těm, kdo objevili jedinečnou efektivitu, výkon, spolehlivost a jednoduchost ovládání, jakou nabízí pouze Commvault. Centrála společnosti se nachází ve městě Tinton Falls, stát New Jersey, USA.

Článek MHM computer a.s. ze dne 15. července 2015 - středa

Další články od MHM computer a.s.

MHM computer je strategickým partnerem Commvault

tesena fest 2018