logo MIBCON a.s.

MIBCON členem aliance vedoucích SAP dodavatelů pro Čechy a Slovensko

Společnost MIBCON a.s. byla vybrána mezinárodní organizací United VARs (United Value Added Resellers), sdružením vedoucích dodavatelů technologií SAP, jako partner pro Českou a Slovenskou republiku.

Hlavními cíli aliance je vytvořit z významných dodavatelů technologií SAP v jednotlivých zemích globální konzultační tým, který v oblasti SAP zajistí nadnárodním společnostem aplikaci lokálních znalostí a odborností a především podporu v lokálním jazyce. Sdružení United VARs pokrývá celkem 57 zemí a disponuje více než 4000 konzultanty.

Pro získání členství v této organizaci musel MIBCON splnit řadu poměrně náročných kritérií, týkajících se především zkušeností s implementací SAPu v různých průmyslových oblastech, s hlavním zaměřením na segment SMB. Dlouholeté působení a význam společnosti MIBCON na trhu České a Slovenské Republiky jsou pro zahraniční partnery zárukou kvalitně odvedené práce. 

Partnerství přináší nejen významné výhody pro české společnosti, které mohou prostřednictvím MIBCONu najít kvalitní a prověřené konzultanty SAP pro svůj mezinárodní roll-out. Kromě toho se MIBCON stává partnerem pro zahraniční firmy, které mají své pobočky v České a Slovenské republice a potřebují pro implementaci či roll-out SAPu kvalitního partnera s mezinárodním zázemím a současně lokálními znalostmi, zkušenostmi a působností právě v těchto zemích.

"Vzájemná spolupráce s partnery United VARs nám umožní nabídnout prakticky celosvětové pokrytí služeb v implementaci SAP pro naše zákazníky", říká ředitel společnosti MIBCON Jan Holík, a dodává: "Díky členství v United VARs jsme schopni podpořit partnery a dceřiné společnosti zahraničních firem v ČR a SK při globálních implementacích nebo roll-outs."

O United VARs

United VARs (United Value Added Resellers) je mezinárodní organizace předních dodavatelů technologií SAP. Působí na trhu od roku 2004 a s více než 4000 konzultanty pokrývá 57 zemí. Úspěšně uskutečnila více než 200 mezinárodních projektů. Jejím cílem je zajistit nadnárodním společnostem v segmentu SMB (small and middle business) lokální znalosti, zkušenosti a podporu pro jejich úspěšné implementace SAP v jednotlivých pobočkách kdekoliv na světě.

Další články k tématům - implementace - SAP - SMB - Jan Holík

Článek MIBCON a.s. ze dne 25. března 2013 - pondělí

Další články od MIBCON a.s.