logo MIBCON a.s.

Konzultační společnost MIBCON DIMA rozšiřuje skupinu MIBCON

MIBCON DIMA pomáhá s návrhem a modelováním datových struktur či procesů i implementací a optimalizací databázových systémů. Cílem její činnosti je podpora efektivní správy dat a jejich zabezpečení v transakčních systémech i v datových skladech.

MIBCON DIMA s.r.o. (Data and Information Management) je nová konzultační společnost, která se v rámci skupiny MIBCON zaměří především na technologie SAP a Sybase. Zajistí s tím související prodej a dodávku licencí, lokální technickou podporu a také expertní služby jako jsou produktové konzultace, školení a projekty na klíč.

"S tím, jak roste šíře činností a technologií dodávaných skupinou MIBCON, potřebujeme diverzifikovat a pokrýt jednotlivé segmenty. Vytvoření společnosti MIBCON DIMA tak bylo logickým krokem pro další posílení našeho postavení jako jednoho z největších partnerů SAP v České republice. Umožňuje nám poskytovat zákazníkům komplexnější portfolio služeb," říká Ondřej Dědina, generální ředitel společnosti MIBCON.

Cílem MIBCON DIMA bude především pomoci klientům skutečně efektivně a bezpečně využívat jejich data. Společnost také umožní skupině MIBCON výrazně rozšířit portfolio zákazníků z oblasti finančních institucí.

Další články k tématům - databáze - finance - konzultace - SAP - Sybase - školení - Ondřej Dědina

Článek MIBCON a.s. ze dne 12. března 2019 - úterý

Další články od MIBCON a.s.