logo MIBCON a.s.

MIBCON získává nové kompetence v odvětví výrobních a projektově řízených firem

MIBCON získal 50% podíl ve společnosti GREENSOFT. V rámci strategického propojení obou firem přebírá kompletně oblast zajišťování podmínek SAP partnerství - prodej, správu licencí klientů, včetně poskytování podpory.

"Obchodní značka GREENSOFT má na trhu již více než dvacetiletou tradici a specializuje se primárně na implementace SAP ERP řešení. Spojení našich společností umožní nabídnout zákazníkům širší portfolio služeb v oblasti SAP a dalších IT technologií. Díky propojení s GREENSOFTem budeme moci jakožto skupina MIBCON, tvořená mateřskou společností a dceřinými firmami MIBCON SK, MIBCON NDC, Designeo a GREENSOFT, nabídnout našim zákazníkům komplexnější portfolio služeb," říká Jan Holík, šéf strategie MIBCON a.s.

Společnost GREENSOFT získává velkého partnera na trhu IT, a díky tomu může svým zákazníkům ve větší míře nabízet ostatní služby, řešení a technologie z portfolia skupiny MIBCON.

Ředitelem GREENSOFTu se stává Jan Vidra, který dlouhá léta působil v MIBCONu na různých pozicích. Jakožto jednatel mateřskou společnost v GREENSOFTu reprezentuje Antonín Cihlář, vedoucí poradenství MIBCONu.

Vedoucím dodávek služeb a implementací GREENSOFTu bude Vojtěch Bartoš, který ve společnosti působí od roku 2007.

Další články k tématům - akvizice - ERP - SAP - výroba - Vojtěch Bartoš - Antonín Cihlář - Jan Vidra - Jan Holík

Článek MIBCON a.s. ze dne 9. listopadu 2016 - středa

Další články od MIBCON a.s.

Acronis True Image 2019