share itpoint.cz

Microsoft oznamuje personální změny

Microsoft v České republice jmenoval manažera serverové divize, Davida Hrušku, a novou manažerku marketingové komunikace, Renatu Krausovou.

Renata Krausová - manažerka marketingové komunikace

Renata Krausová - Microsoft

Pozici manažerky marketingové komunikace zodpovědné za řízení marketingových aktivit české pobočky společnosti Microsoft zastává od 1. září 2009 Renata Krausová.

Renata Krausová působí v oblasti marketingu již od roku 1999. Před nástupem do Microsoftu pracovala na pozici Business Development and Alliance Manager ve společnosti Hewlett Packard.

Bohaté manažerské zkušenosti ale získala také ve společnostech Avnet, Sun MicroSystems či napříkl Vodafone.

Renata Krausová vystudovala Karlovu univerzitu a Golders Green College v Londýně se zaměřením na marketing a management. Svůj volný čas tráví nejraději při józe, golfu a tanci, ale má ráda i umění.

David Hruška - manažer serverové divize

David Hruška - Microsoft

David Hruška byl do své pozice jmenován s účinností od 1. listopadu 2009 a od této chvíle je zodpovědný za divizi serverů, zejména za vytváření nových příležitostí rozvoje obchodu se serverovými řešeními v těsné vazbě na obchodní tým.

David Hruška začal svoji kariéru v Londýně v roce 1994. Bohaté manažerské zkušenosti získal zejména u telefonních operátorů Etel a Telecom Austria, kde v obou případech zastával pozice obchodního ředitele.

Před svým příchodem do Microsoftu působil jako obchodní ředitel ve společnosti Kapsch, kde byl zodpovědný zejména za budování obchodní spolupráce s partnery.

David Hruška vystudoval Karlovu univerzitu. Ve svém volném čase se věnuje rodině, tenisu, běhu a historii.

Článek Microsoft s.r.o. ze dne 17. prosince 2009 - čtvrtek, čteno 7203x

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Další články Microsoft s.r.o.

České firmy mezi nejlepšími celosvětovým...