logo Microsoft s.r.o.

Microsoft vyhlásil celosvětové vítěze a finalisty ocenění Partner of the Year 2013

Společnost Microsoft oznámila celosvětové vítěze a finalisty cen Partner of the Year 2013 a Country Partner of the Year 2013. Tyto ceny jsou každoročně udělovány partnerům, kteří za uplynulý rok přinesli svým zákazníkům nejinovativnější řešení.

Letos se v rámci 44 kategorií přihlásilo přes 3000 projektů z více než 100 zemí. Kategorie zahrnují všechny základní partnerské aktivity včetně cloudových technologií, aplikace pro Windows 8, Microsoft Office a SharePoint, podpory prodejů, nebo významné projekty společenské odpovědnosti.

Z českých partnerů se celosvětově mezi čtyři nejlepší finalisty v kategorii "Public Sector: Education" dostala společnost Corinth Investment známá především výukovými aplikacemi pro tablety a chytré telefony. Ocenění Country Partner of the Year 2013, tedy cenu pro nejlepšího českého partnera, získala společnost AutoCont CZ.

"Je skvělé, že jeden z prvních startupů na světě, který se stal takto respektovaným partnerem společnosti Microsoft, je z České republiky. Ocenění si vážíme a věříme, že nám umožní s ještě větším úsilím naplňovat naši vizi - vytvářet revoluční vzdělávací pomůcky vizualizující nepředstavitelné," říká Ondřej Homola ze společnosti Corinth Investment.

"Když jsem v roce 2002 přebíral na celosvětové konferenci Microsoftu ocenění za nejúspěšnější infrastrukturní projekt v oblasti EMEA a následně dva roky na to, v roce 2004, na témže místě ocenění za nejlepší zákaznické řešení, tak jsem netušil, jak vysoko jsme nastavili laťku pro ostatní partnery Microsoftu CZ a také sami pro sebe. Je pro nás velkou ctí stát se nejlepším českým partnerem společnosti Microsoft roku 2013 a opět po delší době získat tak významné ocenění," říká Jaroslav Biolek, ředitel společnosti AutoCont CZ. „V aktuálně končícím fiskálním roce Microsoftu jsme zaznamenali významný růst prodeje v mnoha oblastech Microsoft technologií a návazných službách a rozhodli se i investovat do dedikované Microsoft presales jednotky. Ocenění tak vnímáme jako výraz stále sílícího obchodního spojenectví a vzájemné důležitosti partnerství mezi našimi společnostmi. Pevně věřím, že výsledky a další možné ocenění se dostaví podstatně dříve.“

Finalisté a vítězové cen vybraní z globálních nominací budou slavnostně vyhlášeni na každoročním celosvětovém setkání partnerů Microsoftu - Microsoft Worldwide Partner Conference, která se letos koná 7. - 11.7. 2013 v americkém Houstonu.

O Worldwide Partner Conference

Mezinárodní setkání Worldwide Partner Conference poskytuje partnerům společnosti Microsoft přístup ke klíčovým marketingovým a obchodním strategiím, informacím o specifických zákaznických řešeních, které partnerům pomohou uspět na trhu. Společně s možností dozvědět se mnoho informací o prodejích, marketingu, službách a technologii je Worldwide Partner Conference především příležitostí partnerů k tomu vyměňovat si cenné zkušenosti s jinými partnery nebo společností Microsoft.

Článek Microsoft s.r.o. ze dne 14. června 2013 - pátek

Další články od Microsoft s.r.o.